Nowe zajęcia w GOK Edukido - zajęcia edukacyjne z...

31.10.2018

Nowe zajęcia w GOK

Edukido - zajęcia edukacyjne z klockami Lego dla najmłodszych. Zapraszamy do zapisów. Zajęcia odbywają się w piątki o godz. 14.45. Wymagane zapisy i opłaty za zajęcia w GOKu.

Junior Odkrywca - w każdą środę. 16.30 dzieci 5-8 lat; 18.00 dzieci w wieku 9-12 lat. Warsztaty naukowe dla dzieci. Zajęcia badawcze, ciekawe doświadczenia, nowe zagadnienia, tajniki chemii, biologii i fizyki, a przy tym dużo zabawy i uśmiechu. UWAGA: zapisy do grupy Junior Odkrywca wyłącznie telefoniczne: 601 694 194.
Zapraszamy osoby chętne do zgłaszania się na zajęcia.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba
Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, siedzi i dziecko

czytaj dalej...

Mała książka - wielki człowiek”

24.10.2018

Nasza biblioteka bierze udział w projekcie „Mała książka - wielki człowiek”. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem. Każdy trzylatek, który przyjdzie do nas, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem . W Wyprawce znajduje się także broszura informacyjna dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka”. Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego. Zapraszamy dzieci z gminy Bolimów, urodzone w 2015 roku.
Chcielibyśmy zachęcić Państwa do korzystania z filmów zamieszczonych na stronie naszego projektu w zakładce Multimedia:

http://wielki-czlowiek.pl/multimedia/

Filmy mają charakter informacyjny, ale i instruktażowy.


czytaj dalej...

Warsztaty z Lego dla najmłodszych w GOK

24.10.2018

Obraz może zawierać: tekst

Ogłaszamy nabór na zajęcia pozalekcyjne w GOK Bolimów z EDUKIDO - warsztaty, gdzie dzieci w wieku od 3-6 lat będą mogły bawić się i tworzyć z klockami lego® DUPLO. Pełna frajda, ZAPRASZAMY! Czas i miejsce: piątki godz. 14.45 (2-3 razy w miesiącu) GOK Bolimów.
UWAGA! BEZPŁATNE zajęcia DEMO dla dzieci z rodzicami odbędą się 26 października (piątek) o godz. 14.45 GOK. Zapisy przez fb, gokbol@poczta.onet.pl, telefoniczne i osobiste w GOK (tel.: 46 8380343; 46 819 50 94).
Zajęcia odbędą się pod warunkiem zebrania minimum 6 osobowej grupy max. 15 os.
Koszt: uzależniony od liczby chętnych osób!
-warsztaty dla 6 os. 30zł/spotkanie (60minut)
-warsztaty dla 8 os. 23 zł/spotkanie
-warsztaty dla 10 os. 18 zł/spotkanie
-warsztaty dla 12 os. 15 zł/spotkanie
-warsztaty dla 15 os. 12 zł/spotkanie
Wpłaty w GOK.
Warsztaty powodują, że dzieci ćwiczą swoją wyobraźnię przestrzenną, kształtują ciekawość świata i umiejętność abstrakcyjnego myślenia zawsze osadzonego w praktyce, wykorzystują kreatywność i logikę w twórczej zabawie.

www.edukido.com.pl

 


czytaj dalej...
© 2019 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie   |   Realizacja: Interefekt.pl