Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych

05.09.2019

Serdecznie zapraszamy na pilotażowe (bezpłatne) zajęcia z języka angielskiego. Zajęcia odbywają się w małych grupach 4-6-osobowych. Możliwość utworzenia grupy dla dorosłych minimum 4 os.
Koszt zajęć 25-30zł/ lekcja.


czytaj dalej...

NOWOŚĆ Programowanie Minecraft dla dzieci i młodzieży w...

05.09.2019

Programowanie Minecraft dla dzieci i młodzieży w GOK!

Kurs odbywać się będzie we wtorki (pod warunkiem utworzenia grupy) w godz. 17.00-19.00 - do ustalenia!

Na zajęciach uczymy się kodować w obrazkowym języku LUA w środowisku Minecraft. Tworzymy programy, które będą wykopywać diamenty, budować domy i walczyć z potworami! Zajęcia przeznaczone dla dzieci, które dobrze umieją czytać i pisać oraz młodzieży. Każde spotkanie to część offline ćwicząca myślenie algorytmiczne, część programistyczna i wspólna zabawa na serwerze. Program dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży, które znają grę Minecraft. Niezbędne będzie poznanie podstaw składni języka programowania i zrozumienie czym są pętle, warunki i zmienne.

 


czytaj dalej...

Zespół wokalny dzieci i młodzieży

05.09.2019

Zespół wokalny dzieci i młodzieży.
Zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży, chcących rozwijać się muzycznie i występować na scenie.
Uczestnicy mają okazję pracować w grupie, dzięki czemu rozwijają umiejętność śpiewania na głosy i uczą się funkcjonowania w zespole. Opiekę nad zespołem sprawuje instruktor Paweł Godlewski. Grupa wokalna spotyka się w czwartki o godz 18:45, w Gminnym Ośrodku Kultury w Bolimowie. Pierwsze zajęcia 5 września godz. 18.45. Zapraszamy.

 


czytaj dalej...
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie   |   Realizacja: Interefekt.pl