DOŻYNKI POWIATOWE – SŁUPIA 2019

05.09.2019

DOŻYNKI POWIATOWE – SŁUPIA 2019

Gospodarzem tegorocznych Dożynek Powiatowych była Gmina Słupia. Uroczystości dożynkowe odbyły się w niedzielę 18 sierpnia 2019. Poszczególne gminy, instytucje oraz firmy miały w czasie festynu swoje stoiska promocyjne. Nie zabrakło również i nas. Naszą gminę dumnie reprezentowała delegacja z Ziąbek z pięknym wieńcem dożynkowym, Koło Gospodyń Wiejskich z Bolimowa, które zajęło I miejsce w konkursie "Najlepsza potrawa regionalna", Bolimowska Orkiestra Dęta, Zespół Ludowy "Wianeczek" z Kęszyc oraz przedstawiciele samorządów. Dziękujemy wszystkim za poświęcenie niedzieli w celu reprezentowania gminy,
Fot.:Starostwo Powiatowe w Skierniewicach
Dorota Rutkowska
Koło Gospodyń Wiejskich Bolimów


czytaj dalej...

Gorące zakończenie WAKACJI!

05.09.2019

Zegar tyka, a wakacje nieubłaganie mają się ku końcowi. Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od pierwszego dzwonka szkolnego. Nic na to nie poradzimy – w końcu wszystko, co dobre szybko się kończy. Nie oznacza to wcale, że ostatnie chwile nie są fajne. Co zrobić, by dobrze się bawić - woda, słoneczko, zjeżdżalnie ...z GOKiem


czytaj dalej...

UWAGA! Zumba Kids zawieszona

05.09.2019

Uwaga!

Z powodu choroby instruktorki Emilii zumba kids jest odwołana. Życzymy naszej Emilce duuuużo zdrowia i niech kontuzja szybko mija! Zajęcia będą wznowione dopiero pod koniec września/początek października.

 


czytaj dalej...

Junior Odkrywca- obserwacje, eksperymenty, doświadczenia

05.09.2019

Nadchodzi trudny okres, kiedy rodzice muszą podjąć decyzję, w jaki sposób ułożyć grafik swoich pociech tak, aby zapewnić im jak najlepszy start.Zajęcia Junior Odkrywca to sztuka obserwacji siebie samego - często wybuchowa! Wszelkich informacji na temat zajęć, rejestracji i płatności można uzyskać pod nr 601 694 194. Startujemy już 4 września! Grupa młodsza od 16.45, starsza 18.00. Dla nowych osób 1 zajęcia bezpłatne.

 


czytaj dalej...

Breakdance - nowy nabór!

05.09.2019

Ogłaszamy nowy nabór na breakdance - KIDS od 5 lat oraz dla młodzieży. Termin spotkania organizacyjnego ustalimy w najbliższym czasie. Zapisy nowych uczestników do 16 września br. pod nr tel. 46 8380343 GOK Bolimów.


czytaj dalej...

Nowość zagości na stałe w naszych murach! Zajęcia...

05.09.2019

Zapraszamy na regularne zajęcia baletowe. Dziewczynki od 4 roku życia. W każdą środę o godz.15.30 w GOK. Zajęcia pokazowe odbędą się 11.09. Koszt zajęć 80zł/miesiąc. Zapisy tel.468380343 GOK! Instruktor Dagmara Jagodzińska.
Podczas lekcji przenosimy dziewczynki w magiczny świat baletu, w którym mogą się poczuć jak Księżniczki. W formie zabawy będziemy wykonywać ćwiczenia kształtujące nawyk prawidłowej postawy ciała oraz płynność i elegancję ruchów. Ćwiczenia i zabawy przebiegają przy akompaniamencie muzyki klasycznej (np. z baletu Dziadek do Orzechów, Śpiąca Królewna) a także ulubionych utworów małych baletnic. Muzyka klasyczna oprócz tego, że wycisza to również uwrażliwia i pobudza wyobraźnię.Zajęcia oprócz nauki prawidłowej postawy oraz lekkość i gracji w poruszaniu się, pomogą nam również w walce z nieśmiałością, w nawiązywaniu nowych przyjaźni, a także nauczą pracy w grupie oraz dyscypliny. Program zajęć jest dopasowany do wieku uczestników. Każde zajęcia rozpoczyna krótka rozgrzewka, na którą składają się ćwiczenia rozciągające. Dla najmłodszej grupy wiekowej ćwiczenia są łatwiejsze i na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od zabawy, dzięki czemu są dla dziewczynek przyjemne i sprawiają im frajdę. Postępy widać już po paru miesiącach regularnego uczestniczenia w zajęciach. Strój do ćwiczeń powinien być przede wszystkim wygodny, nieograniczający ruchów.


czytaj dalej...
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie   |   Realizacja: Interefekt.pl