„Od nocy do nocy” – koncert Joanny Aleksandrowicz

10.07.2019

Gminny Ośrodek Kultury i Gmina Bolimów zapraszają na koncert filmowo-musicalowy Joanny Aleksandrowicz pt. „Od nocy do nocy”.

„Od nocy do nocy” to najpiękniejsze utwory z filmów i musicali polskich i światowych. Na pierwszy plan wybijają się ciekawe aranżacje, wartościowe teksty i wyrazista, emocjonalna interpretacja. Słuchacze opuszczają koncert z poczuciem swoistego „katharsis”. Ciężko nie uronić łzy, bo muzyka prezentowana na koncercie jest efektem pasji, zaangażowania oraz emocji.

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalista od lat związana ze sztuką. Znajomi określają ją mianem „zakręconej perfekcjonistki”, mającej niespożyte pokłady energii. Lubi mówić o sobie, że ma „duszę z minionej epoki”. To sformułowanie nabiera pełnych barw podczas jej koncertów i recitali, ale nie tylko. Kocha swój zawód i jest ciekawa życia, ludzi oraz każdego doświadczenia artystycznego.

 


czytaj dalej...

Zajęcia Fitness

08.07.2019

2 zajęcia FIT! W roli głównej gumy oporowe do ćwiczeń --> Mini Bandy.
Na zajęcia fitness obowiązują zapisy online, osobiste lub telefoniczne 46 8380343. Limit miejsc - 12 osób.
Jeżeli zakupujecie mini bandy zwrócicie uwagę na poziom oporu. Dla początkujących: żółta (ultra lekka): 0,4 mm i zielona (lekka): 0,6 mm, średniozaawansowanych: niebieska (średnia): 0,8 mm, zaawansowanych: czerwona (ciężka) : 1 mm i czarna (extra ciężka): 1,2 mm.
Zajęcia Fitness przeznaczone są tylko dla osób Dorosłych ( +18 lat) oraz nie posiadających przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ćwiczeń fizycznych.

 


czytaj dalej...

UWAGA zmiana

04.07.2019

Uwaga
Zmiana zajęć fitness w Bolimowie. Widzimy się w piątek 5 lipca o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bolimowie. Zajęcia poprowadzi certyfikowana instruktorka z doświadczeniem - Paulina Rewcio NOWA CENA. Koszt 15zł/pełna godzina. Pierwsze zajęcia  5 lipca - 10zł. Przy większej liczbie zainteresowanych osób, których nasza sala mogłaby nie pomieścić, przejdziemy do Domu Ludowego. Obowiązkowe maty. Wprowadzamy zapisy telefoniczne 468380343.


czytaj dalej...

Zajęcia wakacyjne 2019

27.06.2019

Zapraszamy do korzystania z naszej wakacyjnej oferty. Wyjazdy odbędą się, gdy uzbiera się minimum 20 -osobowa grupa chętnych. Dla starszych dzieci od 11 lat przewidziane są 2 wyjazdy 19 i 23 lipca. Dzieci młodsze zapraszamy do skorzystania z oferty wyjazdowej "Planeta Zalesie". Zapraszamy na pełen przygód wyjazd rodzinny do Magicznych Ogrodów Puławy.


czytaj dalej...

Wakacje w Julinku

27.06.2019

Wakacje rozpoczęte. Dla niektórych to czas totalnej laby, a dla niektórych udział w letnich wyjazdach i zajęciach. Próbowaliśmy się doliczyć ile razy już bawiliśmy się w Parku Rozrywki Julinek - świetne miejsce z mnóstwem atrakcji. Zapraszamy!


czytaj dalej...
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie   |   Realizacja: Interefekt.pl