V FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ I ANGLOJĘZYCZNEJ

30.03.2017

Regulamin
V FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ I ANGLOJĘZYCZNEJ
pod patronatem
WÓJTA GMINY BOLIMÓW i STAROSTY POWIATU SKIERNIEWICKIEGO
1. Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie.
2. Termin i miejsce: 27.04.2017 godz. 9.30, Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie, ul. Łowicka 9.
3. Uczestnicy: Młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
w podziale na cztery grupy wiekowe: szkoły podstawowe klasy I-III i klasy IV-VI oraz gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.
Każda placówka oświatowa z terenu powiatu skierniewickiego może zgłosić
po jednym uczestniku z każdej grupy wiekowej. Organizator dopuszcza możliwość udziału większej ilości uczestników ze szkół z terenu gminy Bolimów.
4. Repertuar: Jedna piosenka z oryginalnym tekstem w języku angielskim
i pochodzenia anglosaskiego (Wielka Brytania, Irlandia, USA, Australia, Kanada).
Podczas prezentacji wykonawca może korzystać z własnego akompaniamentu lub podkładu muzycznego ( bez nagranego vocalu) na nośnikach typu CD lub pendrive.
5. Wykonawców oceniać będzie jury powołane przez organizatora.
Ocenie podlegać będą: wartość muzyczna i artystyczna występu oraz umiejętności językowe.
6. Założenia organizacyjne: Uczestnicy przesyłają do dnia 18.04.2017r. kartę zgłoszenia (do pobrania na stronie www.gokbolimow.pl) na adres pocztowy lub e-mailowy organizatora. Koszty podróży oraz diety uczestników pokrywają instytucje delegujące, sponsorzy lub sami uczestnicy.
7. Organizator zapewnia:
- nagłośnienie
- nagrody rzeczowe, książkowe i dyplomy
8. Adres organizatora: Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie, ul. Łowicka 9,
99-417 Bolimów, tel. 46 8380343, e-mail: gokbol@poczta.onet.pl; www.gokbolimow.pl

Karta zgłoszenia


czytaj dalej...

Gminny Ośrodek Kultury włączył się w „Tydzień z...

30.03.2017

Czy pisarz - widmo to autor książek o duchach? Kiper to człowiek uczący innych jak uniknąć kipienia mleka? 30 marca 2017 roku Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie zaprosił dzieci z kl. I SP Bolimów na spotkanie „Co ze mnie wyrośnie?” i „Selfuj się kto może!” organizowane w ramach kampanii „Tydzień z Internetem”. Spotkanie było inspirowane książką Aleksandry i Daniela Mizielińskich „Co z Ciebie wyrośnie?”. Uczestnicy podczas zabawy odkrywali tajemnicze, zaskakujące zawody. A wszystko po to, by jak najwcześniej pokazać dzieciom, że to, czym będą zajmować się w życiu, może być zgodne z ich zainteresowaniami i pasjami.
Druga część spotkania polegała na zrobieniu zdjęć selfi i obróbce w programie Photoshop.

Całość zakończyła się tym, co dzieci lubią najbardziej - czyli grą komputerową na stronie www.cozciebiewyrosnie.pl, w którą można grać nie tylko w bibliotece czy GOK, ale też w domu. Każdy z uczestników otrzymał dyplom ze swoim przerobionym zdjęciem, potwierdzający udział w warsztatach.

„Tydzień z Internetem” jest to ogólnoeuropejska akcja, wspierana przez Neelie Kroes, Wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej i Komisarz Unii ds. Agendy Cyfrowej. Kampania odbędzie się już po raz czwarty. Celem tegorocznej edycji jest pokazanie, jak Internet i znajomość nowych technologii pomagają w poszukiwaniu pracy. W Polsce kampanię koordynuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI), prowadząca m.in. ogólnopolski Program Rozwoju Bibliotek.

 


czytaj dalej...

Tydzień z Internetem 2017

29.03.2017

 

27 marca - 2 kwietnia 2017 roku w całej Europie. Motyw przewodni: inspiruj się i dziel swoimi pasjami!
Tydzień z Internetem (Get Online Week) to doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet. Działania polegają na organizowaniu w miejscach oferujących publiczny dostęp do Internetu spotkań prezentujących ciekawe i praktyczne sposoby wykorzystania nowych technologii głównie dla tych, którzy do tej pory z nich nie korzystali.


czytaj dalej...

Uwaga!

27.03.2017

Informujemy, że Biblioteka i GOK w dn. 27.03.17 r. czynne będą w godzinach 8.00-15.00. Za utrudnienia przepraszamy!


czytaj dalej...

Akcja honorowego krwiodawstwa

22.03.2017

Akcja honorowego krwiodawstwa

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi informuje o organizowanej akcji honorowego krwiodawstwa w Urzędzie Gminy w Bolimowie w dniu 26.03.2017 r. w godzinach 10:30 - 14:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby w wieku 18 - 65 lat, zdrowe, nie przyjmujące żadnych leków. Prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości oraz spożycie śniadania.

Informacje poniżej


czytaj dalej...

Oddaj krew!

15.03.2017

Oddaj krew!

Urząd Gminy, GOK i GOPS w Bolimowie zwracają się z gorącym apelem o oddanie krwi dla mieszkańca naszej gminy Pana Emila Przyżyckiego zam. w Ziąbkach, chorego na białaczkę. Pan Emil pilnie potrzebuje krwi, która niezbędna jest do jego leczenia


czytaj dalej...
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie   |   Realizacja: Interefekt.pl