Odwołujemy konkursy wielkanocne

17.03.2020

Kochani doprecyzowując oświadczenie z dnia 11 marca 20 r. informujemy, że ze względu na rodzaj prac konkursowych i narastającą sytuacją epidemiologiczną, z wielkim żalem konkursy plastyczne „Palma wielkanocna” i „Pisanka wielkanocna” także zostały odwołane. Mamy nadzieję, że ta sytuacja szybko się rozwiąże, a my powrócimy do Was z nowymi propozycjami konkursowymi. Czytelników Biblioteki informujemy, że udzielamy prolongaty na wypożyczenia do dnia 31 maja 2020 r.

czytaj dalej...

Informacja

11.03.2020

Informujemy, że wszystkie dzisiejsze (11.03) zajęcia z języka angielskiego, baletu, breakdancu,  Juniora Odkrywcy oraz kurs prawa jazdy zostały odwołane.


czytaj dalej...

Zajęcia plastyczne odwołane!

10.03.2020

Informujemy, że w dniu dzisiejszym 10.03.2020 zajęcia plastyczne nie odbędą się! Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy od 17 marca w zmienionej godzinie - od 15:00.


czytaj dalej...

OSTATNIA SZANSA NA KURS Z DOFINANSOWANIA

10.03.2020

Mamy ostatnie miejsca w grupie z języka angielskiego na poziomie podstawowym A1. Kurs z pełnym dofinansowaniem ze środków UE to dla Was:

darmowy kurs o wymiarze 120 godzin
podręcznik i materiały szkoleniowe
certyfikat na koniec kursu
zaangażowanie lektora
świetna atmosfera

Kryteria:
➡️wiek: mile widziane 50+
➡️zamieszkanie na terenie woj.łódzkiego
➡️wykształcenie max.średnie

Informacje: 46 838 03 43

Realizacja szkolenia do końca czerwca 2020 r. Częstotliwość spotkań zależna od możliwości lektora i uczestników. Miejsce spotkania Gminny Ośrodek Kultury Bolimów


czytaj dalej...

Jakie marzenia - dotyczące kultury mają mieszkańcy gminy...

10.03.2020

Jakie marzenia - dotyczące kultury mają mieszkańcy gminy Bolimów. Chcemy to sprawdzić! Skrzynka marzeń to specjalnie przez nas zaprojektowane pudełko, do którego (mamy taką nadzieję) mieszkańcy gminy będą mogli wrzucać swoje listy marzeń związane z kulturą lokalną lub odpowiedzieć na anonimowe pytania "Marzę, by zorganizować w GOK-u...", "Przychodzę do GOK-u, bo...".  Pierwsi śmiałkowie już skorzystali ze specjalnej strefy... A wszystko to w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2020 dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Przypominamy:27 marca o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie projektowe w ramach dofinansowania z Domu Kultury + Inicjatywy lokalne 2020 dla włodarzy, radnych, sołtysów, społeczników i wszystkich zainteresowanych współtworzeniem kultury, nowych działań i pomysłów w ph: „Bolimowskie inicjatywy lokalne”. Serdecznie zapraszamy!


czytaj dalej...

Dzień Kobiet 2020

10.03.2020

Dla wszystkich miłośniczek muzyki, pragnących spędzić wieczór 7 marca w rozrywkowej atmosferze, GOK przygotował kuszącą propozycję. O godzinie 18.00 odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Wystąpił młodzieżowy zespół wokalny "Aplauz" pod kierunkiem Pawła Godlewskiego. Tego dnia w GOK-u była muzyka, życzenia, kwiaty, lampka szampana oraz słodki tort. W tym dniu każda kobieta mogła poczuć się naprawdę wyjątkowa.


czytaj dalej...
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie   |   Realizacja: Interefekt.pl