Zajęcia fitness w Bolimowie!

27.06.2019

Pierwsze zajęcia fitnessu dla dorosłych 4 lipca (czwartek). Zapisy telefoniczne w GOK (468380343). Będziemy ćwiczyć głównie na ciężarze własnego ciała. Zaletą zajęć zespołowych jest motywacja i energia płynąca od instruktora. Zajęcia będą odbywać się w czwartki o godz. 18.30 GOK. W przypadku większej liczby zainteresowanych osób w Domu Ludowym. Zapraszamy!

a


czytaj dalej...

Spotkanie edukacyjne dla mieszkańców i osób...

27.06.2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie edukacyjne. Spotkanie jest bezpłatne i każda osoba zainteresowana może w nim uczestniczyć. UWAGA zmienił się termin spotkania - 3 lipca (środa) godz. 17.00 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie.


czytaj dalej...

Protokół rozstrzygnięcia konkursu "Biblioteka i GOK we...

18.06.2019

Protokół rozstrzygnięcia konkursu "Biblioteka i GOK we wspomnieniach Czytelnika i Użytkownika na przestrzeni 70 lat” z okazji jubileuszu 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolimowie z dnia 7 czerwca 2019.
Na konkurs ogłoszony przez GBP i GOK w Bolimowie wpłynęły 3 prace. Jury w składzie:
Irena Śmigiera - Milewska - przewodnicząca komisji
Barbara Myczka- członek komisji
Urszula Boguś - członek komisji
Ewa Letka - członek komisji
Karolina Jażdżyk - członek komisji
po ocenie prac postanowiło nagrodę główną przyznać Magdalenie Ambroziak, wyróżnić Łukasza Rzepeckiego.
Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy za udział w konkursie.


czytaj dalej...

Protokół rozstrzygnięcia konkursu na wykonanie znaku...

18.06.2019

Protokół rozstrzygnięcia konkursu na wykonanie znaku graficznego "Logo GBP" z okazji Jubileuszu 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolimowie z dnia 7 czerwca 2019.
Na konkurs plastyczny ogłoszony przez GBP i GOK w Bolimowie wpłynęło 18 prac. Jury w składzie:
Zbigniew Błaszczyk - przewodniczący komisji
Agnieszka Kopczyńska - członek komisji
Małgorzata Cegiełko - członek komisji
Izabela Strączyńska - członek komisji
po wnikliwiej ocenie prac postanowiło nagrodę główną (zwycięskie logo GBP) przyznać Michalinie, Katarzynie i Kamilowi Wysockim; wyróżnić pracę Bartosza Wilkoszewskiego. Zwycięskie logo staje się oficjalnie znakiem firmowy Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolimowie (jego ostateczna forma może ulec modyfikacji zgodnie z regulaminem organizatora). Dla pozostałych uczestników konkursu symboliczny medal z okazji jubileuszu do odebrania w siedzibie GOK Bolimów. Zapraszamy po odbiór! Serdecznie gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.


czytaj dalej...

Jubileusz 70-lecia Biblioteki i 30-lecia GOK... za nami

18.06.2019

Rok 2019 jest dla naszej instytucji rokiem szczególnym, gdyż w nim przypadł nasz Jubileusz. Każda rocznica jest niezwykłym świętem i wydarzeniem. Stanowi okazję do podsumowań i refleksji, skłania do wspomnień i przemyśleń. To również czas podziękowań. 7 czerwca 2019 roku, Biblioteka obchodziła swój okrągły, siedemdziesiąty jubileusz, a Gminny Ośrodek Kultury trzydziesty. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Irena Śmigiera - Milewska, podziękowała byłym pracownikom, współpracownikom oraz zaprzyjaźnionym Instytucjom, za ogrom i trud pracy włożony w promowanie literatury i kultury, za pomoc w organizacji zajęć edukacyjnych, wystaw, konkursów i spotkań, za wsparcie i wiarę w sens naszych działań. Jubileusz był doskonałą okazją przedstawienia historii biblioteki i GOKu, naszych dokonań i LUDZI, którzy ją tworzyli - nadal tworzą... bo sercem każdej organizacji są ludzie – ze swoimi pasjami i wartościami. Nasza instytucja ma bogatą tradycję, swój klimat i przede wszystkim wiernych odbiorców, którzy są z nami od najmłodszych lat swojego życia. Dziękujemy Państwu za obecność, za ogrom życzeń i ciepłych słów, którymi nas obdarowaliście. Dzięki Wam nasza praca ma sens, sprawiacie, że Biblioteka i GOK to My! Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia.

Fotorelacja wydarzenia https://eglos.pl/galerie/podwojny-jubileusz-w-bolimowie,14269?fbclid=IwAR3q1MvXeOocgmQINzng0AVaxNykdmD0LrtT9MUvkyY7_7JxRT9B36sCVaA

 

 

 


czytaj dalej...

Piknik jakich mało! 9.06.2019 r.

18.06.2019

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych przy współpracy z GOK przygotował dla dzieci nie lada atrakcję – piknik rodzinny pod hasłem „Aktywnie i bezpiecznie”. Bogaty, atrakcyjny program i piękna pogoda sprzyjała zabawie i sprawiła, że impreza udała się znakomicie. To było wyjątkowe, spędzone aktywnie, a przede wszystkim rodzinnie niedzielne popołudnie. Nie zabrakło licznych konkursów i innych niespodzianek. Było jak zawsze kolorowo i magicznie. Jak co roku, podczas festynu rodzinnego można było liczyć na aktywny udział dzieci z rodzicami w rozgrywkach sportowych. Nad prawidłowym przebiegiem wszystkich punktów niedzielnej imprezy czuwali wolontariusze oraz pracownicy ZSP. Piknik uświetniły swoją obecnością także służby mundurowe: policja oraz OSP KSRG Bolimów. Ciekawą rozrywką było także Miasteczko Ruchu Drogowego, gdzie najmłodsi mogli spróbować swoich sił na torze, a także wysłuchać zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci mogły się wyszaleć na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach. Wielką popularnością wśród uczestników cieszyło się stoisko fotobudki, malowania twarzy oraz wspólne puszczanie baniek mydlanych. Ponadto odbyły się pokazy judo oraz udzielania pierwszej pomocy. Na dzieci czekały darmowe lody, a na wszystkich głodnych – grillowana kiełbaska i słodkości. Organizatorzy starali się, aby było przyjemnie i rodzinnie, bo ten aspekt rodzinny jest w tej imprezie najważniejszy. Niedzielne popołudnie w Bolimowie upłynęło więc aktywnie i rodzinne, a kolejny już V piknik rodzinny z pewnością można zaliczyć do udanych. Organizatorzy wyrażają serdeczne podziękowania sponsorom, gościom i wszystkim uczestnikom imprezy.

 

Fotorelacja wydarzenia

https://www.facebook.com/pg/gokbolimow/photos/?tab=album&album_id=2304690876236264

 

 


czytaj dalej...
© 2019 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie   |   Realizacja: Interefekt.pl