Zespół wokalny dzieci i młodzieży

05.09.2019

Zespół wokalny dzieci i młodzieży.
Zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży, chcących rozwijać się muzycznie i występować na scenie.
Uczestnicy mają okazję pracować w grupie, dzięki czemu rozwijają umiejętność śpiewania na głosy i uczą się funkcjonowania w zespole. Opiekę nad zespołem sprawuje instruktor Paweł Godlewski. Grupa wokalna spotyka się w czwartki o godz 18:45, w Gminnym Ośrodku Kultury w Bolimowie. Pierwsze zajęcia 5 września godz. 18.45. Zapraszamy.

 


czytaj dalej...

DOŻYNKI POWIATOWE – SŁUPIA 2019

05.09.2019

DOŻYNKI POWIATOWE – SŁUPIA 2019

Gospodarzem tegorocznych Dożynek Powiatowych była Gmina Słupia. Uroczystości dożynkowe odbyły się w niedzielę 18 sierpnia 2019. Poszczególne gminy, instytucje oraz firmy miały w czasie festynu swoje stoiska promocyjne. Nie zabrakło również i nas. Naszą gminę dumnie reprezentowała delegacja z Ziąbek z pięknym wieńcem dożynkowym, Koło Gospodyń Wiejskich z Bolimowa, które zajęło I miejsce w konkursie "Najlepsza potrawa regionalna", Bolimowska Orkiestra Dęta, Zespół Ludowy "Wianeczek" z Kęszyc oraz przedstawiciele samorządów. Dziękujemy wszystkim za poświęcenie niedzieli w celu reprezentowania gminy,
Fot.:Starostwo Powiatowe w Skierniewicach
Dorota Rutkowska
Koło Gospodyń Wiejskich Bolimów


czytaj dalej...

Gorące zakończenie WAKACJI!

05.09.2019

Zegar tyka, a wakacje nieubłaganie mają się ku końcowi. Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od pierwszego dzwonka szkolnego. Nic na to nie poradzimy – w końcu wszystko, co dobre szybko się kończy. Nie oznacza to wcale, że ostatnie chwile nie są fajne. Co zrobić, by dobrze się bawić - woda, słoneczko, zjeżdżalnie ...z GOKiem


czytaj dalej...

UWAGA! Zumba Kids zawieszona

05.09.2019

Uwaga!

Z powodu choroby instruktorki Emilii zumba kids jest odwołana. Życzymy naszej Emilce duuuużo zdrowia i niech kontuzja szybko mija! Zajęcia będą wznowione dopiero pod koniec września/początek października.

 


czytaj dalej...

Junior Odkrywca- obserwacje, eksperymenty, doświadczenia

05.09.2019

Nadchodzi trudny okres, kiedy rodzice muszą podjąć decyzję, w jaki sposób ułożyć grafik swoich pociech tak, aby zapewnić im jak najlepszy start.Zajęcia Junior Odkrywca to sztuka obserwacji siebie samego - często wybuchowa! Wszelkich informacji na temat zajęć, rejestracji i płatności można uzyskać pod nr 601 694 194. Startujemy już 4 września! Grupa młodsza od 16.45, starsza 18.00. Dla nowych osób 1 zajęcia bezpłatne.

 


czytaj dalej...
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie   |   Realizacja: Interefekt.pl