Bardzo wyjątkowy Dzień Kobiet w GOK 10.03.2019

"...Bo tego nie wiesz nawet sama Ty ... Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt..."

Panie, które zdecydowały się świętować swój dzień w Gminnym Ośrodku Kultury czekało wiele niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Było coś dla ciała i coś dla ducha. Imprezę otworzył wicewójt gminy Patryk Kołosowski, składając życzenia wszystkim obecnym Paniom oraz dyrektor Ośrodka Kultury Irena Śmigiera - Milewska. Po części oficjalnej, wystąpił zespół młodzieżowy pod kierunkiem Pawła Godlewskiego, który specjalnie na tę okazję przygotował bogaty repertuar i już na samym wejściu zdobył serce publiczności. Występ ten pozwolił zapomnieć Paniom o troskach dnia codziennego i na pewno długo pozostanie w ich pamięci. W repertuarze znalazły się m.in. utwory "Jej Portret", "Nigdy Więcej", "Kasztany"... Autorem aranżacji wszystkich utworów był zespół młodzieżowy na czele z Pawłem Godlewskim. Oprócz atrakcji artystycznych była również degustacja ciast specjalnie przygotowanych przez KGW z Bolimowa. Cieszymy się, że co roku na zaproszenie odpowiada tyle pań. W tym roku miały na swoje święto wyjątkowy prezent - występ gospodarzy zarówno młodzieży, organisty Pawła oraz działającego od niedawna w Bolimowie - Koła Gospodyń Wiejskich. Wieczór dedykowany wyłącznie Paniom, zakończył słodki poczęstunek, lampka wina oraz symboliczna czekolada.
Dziękujemy w imieniu swoim i gości za wspaniale przygotowany wieczór.
Fot.i tekst, Karolina Jażdżyk GOK Bolimów