Dzień Kobiet w Bolimowie: przedstawienie o damskiej torebce

"W bardzo przyjemnej atmosferze upłynęła impreza z okazji Dnia Kobiet, która dzisiaj, 10 marca odbyła się w GOK w Bolimowie. Dla przybyłych pań wystąpiły dwie artystki: aktorka Aniceta Raczek-Ochnicka i grająca na akordeonie Ewelina Nowakowska.

Aktorka w przezabawny sposób opowiadała o damskiej torebce: ile waży (bardzo dużo), co można w niej znaleźć (czasem buty, ale też np. pistolet), a także czego nie można z niej nigdy znaleźć (zwykle tego, co właśnie jest nam potrzebne). Mówiła też, jak i dlaczego trudno jest kobiecie spakować swoją torebkę na podróż samolotem i że zawsze wtedy, gdy jest wtedy prześwietlana – w jakiś cudowny sposób – postronne osoby znajdują w niej to, czego jej właścicielka znaleźć nie mogła".

Autor: Mirosława Wolska-Kobierecka 10 marca 2018 Kategoria: Kultura, Okolice Łowicz