Dzień Seniora 30.09.2017 r.

Po raz pierwszy Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie zorganizował spotkanie dla najstarszych mieszkańców gminy, z okazji ich święta – „Dnia Seniora”.
Przybyłych na imprezę seniorów przywitała dyrektor GOK – Irena Śmigiera – Milewska, która przekazała najserdeczniejsze życzenia oraz przeczytała piękne wiersze Wisławy Szymborskiej. Tegoroczny Dzień Seniora odbył się w kameralnym gronie. Dla tych, którzy mogli przybyć, przygotowano występ artystyczny "Zespołu bez Nazwy” z GOKSiR w Lipcach Reymontowskich, który rozbawił publiczność do łez. Był również przepiękny występ Anny Czajki, która zaśpiewała cztery utwory, m.in.: „Czerwone koral”, „o Szalała, szalała” ... Seniorzy mogli delektować się słodkościami przygotowanym przez Gminny Ośrodek Kultury Bolimów. Na zakończenie lampką szampana, wzniesiono toast za zdrowie wszystkich seniorów!

Współorganizatorem imprezy był GOPS w Bolimowie.

Na zdjęciu Państwo Lewiccy z Bolimowa (fot. GOK Bolimów)

Zdjęcie użytkownika Gminny Ośrodek Kultury Bolimów.