Farma Iluzji – byliśmy tam… 25 lipca 2017 r.

Farma Iluzji w Trojanowie - to kolejny park rozrywki, który odwiedziliśmy. 40-osobowa grupa dzieci z gminy Bolimów przeniosła się do świata magii i iluzji. Farma Iluzji - jak sama nazwa wskazuje, jest tematycznie powiązana z iluzją, czyli z omamami wzrokowymi. Widzimy to, czego w rzeczywistości nie ma. Aczkolwiek są tu również inne atrakcje, zupełnie nie powiązane z iluzją. W parku znajduje się bardzo wiele atrakcji dla każdego. Nie sposób było się tam nudzić. Oprócz takich ciekawostek jak Lewitujący Kran, Magiczny Domek, Grobowiec Faraona, Labirynt Luster zwiedziliśmy jedyną na świecie Latającą Chatę Tajemnic. To pierwszy na świecie budynek, który sprawia wrażenie unoszonego z jednej strony przez balony. Wewnątrz budowli łamane są wszelkie prawa fizyki. Byliśmy świadkami m.in. sytuacji gdy woda pokonuje grawitacje, a kule bilardowe same znajdują drogę do łuz …a my sami nie mogliśmy utrzymać równowagi. Byliśmy w zakręconym domku, miejscu ruchu pozornego. Zastanawialiśmy się czy to my się kręciliśmy czy jednak domek wokół nas? Zaciekawiła nas także duża szachownica z gigantycznymi szachami oraz krzesło i stół olbrzyma, przy których czuliśmy się jak krasnale. Wycieczkę do "Farmy Iluzji" z pewnością będziemy długo wspominać. Dostarczyła nam ona wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń!