Gminny Ambasador Kultury

W małych społecznościach drzemią wielkie talenty

"Kultura to jeden z elementów konstytuujących nasze małe ojczyzny. Prócz promocji lokalnych twórców, chcemy uświadomić mieszkańcom, że muzykę, taniec czy inne formy aktywności mają na wyciągniecie ręki. Chcemy pokazać tych, którzy są gwiazdami w swoich gminach, bez nich nie odbędzie się żadna impreza. Z dala od miejskiego zgiełku znajdziemy też wyjątkowych twórców ludowych i mieszkańców angażujących się w to, by stworzyć sąsiadom możliwość rozwijania swoich talentów i pasji. To właśnie gminy mogą pochwalić się zespołami ludowymi, orkiestrami i chórami. Teraz pokażemy ich wszystkim czytelnikom „Głosu” (tekst, Głos Skierniewic i okolic).
Aby zagłosować na wybranego przez siebie kandydata należy wysłać SMS pod numer 7148, w treści wpisując: GS.KULTURA.NUMER KANDYDATA
Gminę Bolimów reprezentują:
-Bolimowska Orkiestra Dęta gs.kultura.8
-Pasjonata gs.kultura.9
-Dafter gs.kultura.10
Koszt wysłania jednego SMS-a to 1,23 zł (z VAT). Głosować można dowolną ilość razy. Bieżące wyniki głosowania SMS-owego śledzić można na stronie www.eglos.pl.
Głosowanie potrwa do czwartku, 7 czerwca.

1 SMS = 1 głos

Ostateczny wynik to suma głosów oddanych za pomocą kuponów oraz SMS-ów.

Główną nagrodę – tytuł Gminnego AMBASADORA KULTURY otrzyma zespół „seniorski”. Wśród kandydatów wybrana zostanie najlepsza grupa dziecięca, czyli Mały AMBASADORA KULTURY.

Zachęcamy wszystkich do udziału w plebiscycie Głosu Skierniewic.