Konkurs powiatowy w MBP w Skierniewicach

02 grudnia 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach odbył się powiatowy konkurs czytelniczy „W kręgu baśni i fantastyki Clive’a Lewisa”. Do konkursu przystąpiło 18 uczniów z powiatu skierniewickiego. Naszą Bibliotekę reprezentowało troje uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kęszycach. Konkurs odbywał się dwuetapowo. W części pisemnej brało udział 18 uczniów, a pięcioro z nich z najlepszą punktacją mogło zakwalifikować się do części ustnej. Nasi reprezentanci odnieśli ogromny sukces i ostatecznie I miejsca ex aequo przypadły Kamilowi Chmielewskiemu i Piotrowi Kocu, III miejsce zdobył Hubert Pilich. Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy za godne reprezentowanie Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolimowie na konkursie powiatowym. Wyrazy podziękowania kierujemy w stronę Marzeny Cęcelek za zaangażowanie w przygotowaniu swoich uczniów.

Zdjęcie użytkownika Gminny Ośrodek Kultury Bolimów.