Niesamowita wystawa „Jej portret" 10.03.2019

"Jej portret" czyli naprawdę jaka jesteś, nie wie nikt. Z okazji Dnia Kobiet i przypadającego 10 marca Dnia Mężczyzny, w Ośrodku Kultury w Bolimowie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Zbigniewa Błaszczyka pt. „Jej portret”. Nasz Zbyszek od lat jest obecny w kulturze Bolimowa i niezmiernie fascynuje odbiorców. Nie zabrakło słów uznania ze strony Dyrekcji Gminnego Ośrodka Kultury w Bolimowie, przedstawiciela UG Bolimów oraz przyjaciół artysty, których wielu zjawiło się na odsłonie tej wyjątkowej ekspozycji. Długo nie milkł gwar rozmów przybyłych i zachwyty nad pracami. Kobieta – to ona stała się dla Zbyszka Błaszczyka inspiracją i wciąż na nowo odkrywanym krajobrazem, skrywaną tajemnicą. Wystawa obejmuje szeroko pojętą kobiecość, beztroskę młodości, wdzięk i urodę kobiet, dojrzałość i zmysłowość drzemiącą w każdej kobiecie. Wystawę można podziwiać do 5 kwietnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Bolimowie (w godzinach pracy). Każdy dzień jest idealny by przyjść i dać się zauroczyć portretowi kobiet. Wszystkim odwiedzającym wystawę życzymy wielu nowych, wspaniałych i niezapomnianych wrażeń. Fot.i tekst, Karolina Jażdżyk GOK Bolimów.