Piątek pełen atrakcji

W piątek, tj. 14 lipca 2017r., wybraliśmy się pierwszy raz i nie ostatni do Parku Rozrywki Julinek w Lesznie (niedaleko Warszawy). Skorzystaliśmy ze wszystkich możliwych atrakcji m.in. linowego toru przeszkód z różnego rodzaju stacjami: mosty, kładki, belki, huśtawki, siatki, zjazdy, deskorolka, trapez, "Krainy Dmuchańców" typu: dmuchane zjeżdżalnie, dmuchane zamki, dmuchane place zabaw, suche baseny i inne atrakcje jak: rajd samochodzikami elektrycznymi i na pedały, mini golf i animacje cyrkowe. W cenie mieliśmy zapewnioną opiekę animatora oraz obiad. Po 5 - godzinnej zabawie, zadowoleni wróciliśmy do domów. Tego dnia dopisała nam  piękna pogoda. Z niecierpliwością czekamy na następną wycieczkę. Z oferty wakacyjnej GOK Bolimów skorzystało 25 dzieci.

Zdjęcie użytkownika Gminny Ośrodek Kultury Bolimów.