Protokół komisji konkursowej gminnych eliminacji „Mikołajek To Ty i Ja”

Protokół komisji konkursowej
gminnych eliminacji „Mikołajek To Ty i Ja”
Do gminnego konkursu czytelniczego „Mikołajek To Ty i Ja” zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Bolimowie w dniu 14 maja 2018 r. przystąpiło 15 uczniów z kl. IV szkół podstawowych z terenu gminy Bolimów. - ZS-P Bolimów – 8 osób - SP Humin – 1 osoba - SP Kęszyce – 6 osób Uczestnicy odpowiadali pisemnie na przygotowany zestaw 72 pytań. Za poprawne odpowiedzi można było zdobyć 113 punktów. Komisja w składzie:
1. Irena Śmigiera-Milewska – przewodnicząca
2. Barbara Myczka
3. Ewa Letka
sprawdziła poprawność udzielonych odpowiedzi i na tej podstawie ustaliła następującą kolejność miejsc:
1.Monika Jerzak – SP Kęszyce – 100 pkt
2.Karolina Florczak – ZS-P Bolimów – 82,5 pkt
3.Gabriel Adamczyk – SP Kęszyce – 74 pkt
4.Mateusz Kocus– ZS-P Bolimów – 73 pkt
5.Patrycja Piaskowska– ZS-P Bolimów – 72 pkt
6.Maja Chmielecka – SP Kęszyce – 70,5 pkt

Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc będą reprezentować Gminną Bibliotekę Publiczną w Bolimowie na konkursie powiatowym, który odbędzie się 16 maja br. w Dębowej Górze.