Protokół komisji oceniającej prace w konkursie plastycznym „Pisanka Wielkanocna”.

Na konkurs plastyczny ogłoszony przez Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie pt. „Pisanka Wielkanocna” wpłynęło 165 prac z 4 placówek oświatowych z terenu gminy Bolimów. ZS-P Bolimów- 95 prac, SP Kęszyce -55 prac, SP Humin -11 prac oraz Gimnazjum- 4 prace.
Jury w składzie:
1. Andrzej Czapnik – przewodniczący
2. Izabela Gać - członek
3. Teresa Mechocka - członek
po wnikliwej ocenie prac postanowiło:
w pierwszej grupie wiekowej tj. przedszkola, dzieci w wieku od 3 do 6 lat
nagrodzić:
Jakub Grzejszczak – Przedszkole Bolimów
Klaudiusz Kołosowski - Przedszkole Bolimów
Izabela Adamczyk - Przedszkole Kęszyce
Klaudia Adamczyk - Przedszkole Kęszyce
wyróżnić:
Marcel Zwoliński - Przedszkole Bolimów
Nina Mościcka - Przedszkole Bolimów
Iga Jażdżyk - Przedszkole Bolimów
Maja Szlacheta - Przedszkole Bolimów
Leon Smoliński - Przedszkole Bolimów
Agata Letka - Przedszkole Bolimów
w drugiej grupie wiekowej tj. kl. I-IV
nagrodzić:
Katarzyna Gaworska ZS-P Bolimów, kl. I
Kacper Frątczak SP Kęszyce, kl. II
Rafał Kaźmierczak ZS-P Bolimów, kl. III
Michalina Wysocka SP Kęszyce, kl. II
Maja Florczak SP Kęszyce, kl. II
Szymon Jakubiak ZS-P Bolimów, kl. I
Julia Mechocka SP Humin, kl. III
wyróżnić:
Maria Bogusiewicz ZS-P Bolimów, kl. IV
Szymon Skroński ZS-P Bolimów, kl. III
Marcel Kołosowski ZS-P Bolimów, kl. II
Franciszek Gajewski SP Kęszyce, kl. II
Antonina Letka ZS-P Bolimów, kl. III
Nina Tymińska SP Kęszyce, kl. IV
Monika Sabatowska ZS-P Bolimów, kl. III
Natalia Szulc ZS-P Bolimów, kl. II Bolimów
Filip Mechocki SP Humin, kl. III
Maja Jarosińska SP Kęszyce, kl. I
w trzeciej grupie wiekowej tj. kl. V-VIII i gimnazjum
nagrodzić:
Seweryn Godosz SP Kęszyce, kl. V
Aleksandra Gaworska ZS-P Bolimów, kl. V
Kacper Lelonkiewicz SP Kęszyce, kl. V
Gabriela Kowalczyk ZS-P Bolimów, kl. V
Julia Kocus SP Kęszyce, kl. VII
Dawid Kosiński ZS-P Bolimów, kl. V
wyróżnić:
Mateusz Bogusiewicz ZS-P Bolimów, kl. VII
Maria Kowalska ZS-P Bolimów, kl. V
Iga Bugaj SP Kęszyce, kl. VII
Sandra Godosz SP Kęszyce, kl. VI
Dominika Jelonek Gimnazjum, kl. III
Szymon Król ZS-P Bolimów, kl. VII
Tyberiusz Kołosowski ZS-P Bolimów, kl. V
Weronika Nowak ZS-P Bolimów, kl. V
Małgorzata Jelonek ZS-P Bolimów, kl. V
Patrycja Kuczkowska SP Humin, kl. V
Filip Czarachowicz ZS-P Bolimów, kl. V

Jury brało pod uwagę poziom artystyczny, pomysłowość
i estetykę prac.

 


© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie   |   Realizacja: Interefekt.pl