Spektakl teatralny "Nie do wiary! W Bibliotece kryją się czary"

W Gminnym Ośrodku Kultury w Bolimowie (11.05.2017) gościliśmy aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa ze spektaklem promującym czytelnictwo „Nie do wiary! W bibliotece kryją się czary”. Przedstawienie obejrzało 70 dzieci. Spektakl opowiadał historię Tomka, który postanowił zostać czytelnikiem miejscowej biblioteki. Z uśmiechem na ustach otworzył wrota prowadzące do czytelni, w której przeżył przygodę swojego życia. W przygodzie tej aktywnie uczestniczyły dzieci. Dzieci dowiedziały się, że książki dostarczają nie tylko potrzebnych informacji, ale zapewniają rozrywkę i przenoszą w odległy i magiczny świat, można dzięki nim przeżyć wiele niezwykłych przygód, które wydają się tak realne, jakby działy się naprawdę.