Spotkanie autorskie z Grażyną Jeromin-Gałuszką

27 września 2017 r. w ramach DKK dla Dorosłych, odbyło się spotkanie autorskie z Grażyną Jeromin-Gałuszką, autorką powieści: „Złote Nietoperze”, „Magnolia”, „Gdybyś mnie kochała” czy „Długie lato w Magnolii”. Przybyłe na spotkanie uczestniczki DKK oraz Czytelnicy mieli okazję poznać i porozmawiać z autorką powieści. Swobodna rozmowa, otwarta na ludzi pisarka i sympatyczne uczestniczki DKK to klucz do udanego spotkania. Nie zabrakło ciekawych pytań, czasem o drobiazgi dotyczące ulubionych wątków i postaci... Dzięki temu poznaliśmy naszego Gościa, jako panią domu, mamę, miłośniczkę przyrody i ogrodnictwa, której pasją stało się pisanie. Pytaliśmy o Bieszczady, gdyż w powieściach pełno jest magii tych wyjątkowy miejsc, o inspiracje w kreowaniu postaci kobiecych, niepokornych, szalonych, po przejściach, ale mądrych życiowo, silnych, z charakterem. Dopytywaliśmy się o pojawiające się w powieściach wątki kryminale, które dodają kolorytu i dreszczyku emocji. Oczywiście nie sposób było nie zapytać o dalsze plany twórcze, które z wielką uwagą będziemy śledzić. Teraz czekamy, aby do naszych zbiorów trafiła najbardziej wyczekiwana książka Grażyny Jeromin-Gałuszki „Legenda", której premiera odbyła się 26 i 27 września.
Serdecznie dziękujemy Pani Grażynie za niezwykłe spotkanie, pełne swobody, ciepłej rozmowy i magicznej atmosfery.

Zdjęcie użytkownika Gminny Ośrodek Kultury Bolimów.