„Od nocy do nocy” – koncert Joanny Aleksandrowicz

Gminny Ośrodek Kultury i Gmina Bolimów zapraszają na koncert filmowo-musicalowy Joanny Aleksandrowicz pt. „Od nocy do nocy”.

„Od nocy do nocy” to najpiękniejsze utwory z filmów i musicali polskich i światowych. Na pierwszy plan wybijają się ciekawe aranżacje, wartościowe teksty i wyrazista, emocjonalna interpretacja. Słuchacze opuszczają koncert z poczuciem swoistego „katharsis”. Ciężko nie uronić łzy, bo muzyka prezentowana na koncercie jest efektem pasji, zaangażowania oraz emocji.

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalista od lat związana ze sztuką. Znajomi określają ją mianem „zakręconej perfekcjonistki”, mającej niespożyte pokłady energii. Lubi mówić o sobie, że ma „duszę z minionej epoki”. To sformułowanie nabiera pełnych barw podczas jej koncertów i recitali, ale nie tylko. Kocha swój zawód i jest ciekawa życia, ludzi oraz każdego doświadczenia artystycznego.