VI FESTIWAL PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

pod patronatem
WÓJTA GMINY BOLIMÓW i STAROSTY POWIATU SKIERNIEWICKIEGO

Regulamin

1. Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie.
2. Termin i miejsce: 17.04.2018 godz. 9.30, Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie, ul. Łowicka 9.
3. Uczestnicy: Młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
w podziale na cztery grupy wiekowe: I grupa klasy I-III; II grupa klasy IV-VI; III grupa klasa VII oraz klasy gimnazjalne; IV grupa szkoły ponadgimnazjalne.
Każda placówka oświatowa z terenu powiatu skierniewickiego może zgłosić
po jednym uczestniku z każdej grupy wiekowej. Organizator dopuszcza możliwość udziału większej ilości uczestników ze szkół z terenu gminy Bolimów.
4. Repertuar: Jedna piosenka z oryginalnym tekstem w języku angielskim.
Podczas prezentacji wykonawca może korzystać z własnego akompaniamentu lub podkładu muzycznego ( bez nagranego vocalu) na nośnikach typu CD lub pendrive.
5. Wykonawców oceniać będzie jury powołane przez organizatora.
Ocenie podlegać będą: wartość muzyczna i artystyczna występu oraz umiejętności językowe.
6. Założenia organizacyjne: Uczestnicy przesyłają do dnia 12.04.2018r. kartę zgłoszenia na adres pocztowy lub e-mailowy organizatora. Koszty podróży oraz diety uczestników pokrywają instytucje delegujące, sponsorzy lub sami uczestnicy.
7. Organizator zapewnia:
- nagłośnienie
- nagrody rzeczowe, książkowe i dyplomy
8. Adres organizatora: Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie, ul. Łowicka 9,
99-417 Bolimów, tel. 46 8380343, e-mail: gokbol@poczta.onet.pl; www.gokbolimow.pl
9. Sprawy nie ujęte w Regulaminie rozstrzyga organizator.

Załączniki: