Wiosna w poezji - koncert poetycko - muzyczny w GOK 20.05.2018

W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Bolimowie odbył się wieczór poezji, którego myślą przewodnią była Wiosna: „Jeżeli piękna, to bezwzględnie Wiosna”. Nawiązujące do tej myśli wiersze interpretowała pani Aniceta Ochnicka. Poezja przeplatana była utworami muzycznymi w wykonaniu Jacka Ochnickiego, które doskonale wpisały się w atmosferę spotkania. Przybywającym na spotkanie już od wejścia udzielał się uroczysty, radosny nastrój, na stołach wiosenne kwiatki, pyszne ciasta, a nastrojowa muzyka dopełniała całości. Wieczory poezji w GOK przygotowywane są z wielką starannością i odbywają się w miłej, kameralnej atmosferze. Miłośników poezji i muzyki zapraszamy na kolejne spotkanie ... już niebawem!

Zdjęcie użytkownika Gminny Ośrodek Kultury Bolimów.