WOŚP 2018

Drodzy Państwo, jak co roku GOK Bolimów gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Spotkamy się już 14 stycznia podczas finału. Na razie kończymy rejestrację wolontariuszy. Uwaga!!!! Mamy już komplet 30 wolontariuszy. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w organizację WOŚP w Bolimowie poprzez zgłaszanie swoich sugestii i propozycji odnośnie uatrakcyjnienia tego dnia oraz do włączenia się w zbiórkę fantów na loterię WOŚP. Zapraszamy do współpracy: zespoły muzyczne, wokalistów oraz wszystkie inne grupy osób, które zechcą zaprezentować swój talent. Zapraszamy lokalne instytucje, przedsiębiorstwa oraz mieszkańców. Kiedy? 14 stycznia 2018. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie, ul. Łowicka 9, godz. 15.00. Więcej informacji: tel. 046 8380343, 605769151.

Zdjęcie użytkownika Gminny Ośrodek Kultury Bolimów.