10 marca Dzień Mężczyzn- nie zapomnij o nim!

Nie tylko panie świętują w marcu. Swoje święto mają również w tym miesiącu i panowie, chodź mniej się o nim pamięta.  Dzień mężczyzny obchodzony jest w Polsce 10 marca. Data wiąże się z obchodzonym w Kościele Katolickim wspomnieniem Czterdziestu Męczenników z Sebasty. Międzynarodowy Dzień mężczyzn przypada 19 listopada.  Mężczyźni w Polsce mogą więc świętować dwa razy, a nawet trzy biorąc pod uwagę dzień chłopaka przypadający na 30 września

Jak wybrać prezent dla mężczyzny.

Dzień mężczyzny obchodzą głównie panowie, którzy już nie są nastolatkami. Warto więc zrobić prezent czy to partnerowi czy mężowi, ojcu, przyjacielowi. Nawet jeśli sam nie obchodzi tego dnia szczególnie wyjątkowo to z pewnością ucieszy się z pamięci i upominku od kogoś bliskiego. 

Dla smakoszy

Mężczyźni lubią słodycze, choć nie zawsze się do tego przyznają. Można pokusić się o zamówienie czekoladek w nietypowym kształcie np. narzędzi, pada od xboxa, czy też telefonu komórkowego. Takie słodkości z pewnością będą smakowały wyśmienicie. Ciekawym prezentem jest zestaw sushi dla wielbiciela takich potraw. Możesz zorganizować wspólną kolację w restauracji sushi. Połączyć to można z wyjściem do kina na męski film. Niech to nie będzie tego dnia twój wybór a jego. Niech wybierze ulubioną pozycję z repertuaru kina a ty się dostosuj. Skoro on może chodzić z tobą na ckliwe komecie to ty zniesiesz i film sensacyjny!  Zawsze można wystosować pewien kompromis i wybrać fim wspólnie. 

Karta podarunkowa

Prezentem który jest ostatnio popularny jest karta podarunkowa do ulubionego sklepu. To fajny pomysł jeśli nie zna się dokładnie potrzeb mężczyzny, będzie on mógł sam wybrać sobie prezent 🙂

Prezenty ekstremalne

Przejażdżka offroad, skok ze spadochronem, przejażdżka na torze wyścigowym. Ekstremalnych pomysłów na prezent jest coraz więcej. W Internecie można znaleźć specjalne strony, które oferują tego typu prezenty. Pan otrzymuje wówczas voucher na wybrany przez panią prezent. To świetny pomysł dla mężczyzny kochającego adrenalinę. 

Akcesoria dla konesera alkoholi.

Jeśli Pan uwielbia od czasu do czasu usiąść z dobrym drinkiem można mu kupić zestaw kryształowych szklanek z osobistym grawerem. Do drinków przydadzą się kamienne kostki, które schładza się w zamrażarce i dodaje do drinka aby go schłodzić. Zaletą takich kostek jest to, że nie rozwadniają drinka i są wielorazowego użytku. 

Zestaw narzędzi

Ucieszy z pewnością każdego majsterkowicza. Podręczny zestaw, który może mieć zawsze pod ręką, albo w samochodzie. Może to być nawet zestaw mini śrubokrętów, które kiedy są potrzebne to ich nigdy nie ma. 

Zestaw dla brodacza

Zestaw akcesoriów dla brodacza przyda się każdemu mężczyźnie który ma zarost. W skład takiego zestawu może wchodzić szczotka, grzebień, nożyce, oraz kosmetyki do pielęgnowania brody. 

Coś symbolicznego

Kiedy chcemy aby był to jedynie symboliczny prezent można postawić na dobre wino albo whiskey, kubek, śmieszne albo klasyczne skarpety, brelok do kluczy, portfel, krawat. To standardowe prezenty, które choć wszystkim znane i często wręczane to przydają się zawsze. 

Dodaj komentarz