Druk wizytówek – jak zamówić efektowne wizytówki firmowe?

Chcesz zamówić wizytówki? Teraz ich wykonanie nie jest problemem. Sprawdź, w jaki sposób można stać się właścicielem estetycznych i trwałych wizytówek, które będą skutecznie promowały Twoją firmę!

Gdzie można zamówić wizytówki?

Dzisiaj zamówienie wizytówek nie jest już tak trudne jak kiedyś. Wynika to z faktu, że do ich wykonania stosowany jest nowoczesny druk cyfrowy, a zlecenie przygotowania takiego druku można przekazać nawet przez internet.

Przygotowywaniem wizytówek zajmują się przede wszystkim firmy poligraficzne – drukarnie, na przykład możliwy jest druk wizytówek w drukarni Studio-eM Kraków, która przyjmuje zamówienia również przez internet.

Również dostępne są specjalne firmy, gdzie można zamówić wizytówki wraz z usługą ich projektowania oraz druku.

Można też zaprojektować wizytówki we własnym zakresie online, korzystając z różnych szablonów. To popularna usługa, chociaż warto pamiętać o tym, że wizytówki nie mają wtedy oryginalnych projektów.

Przed zleceniem druku warto jednak bliżej zapoznać się z różnymi ofertami w drukarniach, aby wyselekcjonować wśród nich taką, która będzie cechowała się najwyższa jakością i najbardziej atrakcyjnymi cenami. Oczywiście, warto też spojrzeć na opinie klientów, by mieć pewność, że wybrana oferta będzie strzałem w dziesiątkę.

Czego potrzeba do zamówienia wizytówek?

Aby złożyć zamówienie na wizytówki bezpośrednio w drukarni, trzeba będzie przygotować wcześniej projekt graficzny.

W tym celu najlepiej zdecydować się na pomoc doświadczonego grafika, który dzięki posiadanej wiedzy, doświadczeniu i kreatywności przygotuje ciekawy projekt wizytówki na zamówienie klienta, uwzględniając jego wymagania. Koszt zaprojektowania wizytówki nie jest wysoki, dzięki czemu jest to usługa warta uwagi.

Aby zaoszczędzić, można zdecydować się na gotowe szablony wizytówek, które również mogą być atrakcyjnym sposobem na prezentację firmy.

Wizytówki firmowe przez internet

Dzisiaj w celu zamówienia wizytówek firmowych nie trzeba samodzielnie udawać się do drukarni. Można bowiem zamówić wizytówki przez internet, co jest bardzo wygodne i szybkie.

Wizytówki przez internet można zamawiać również bezpośrednio w drukarniach, które przygotują je na zamówienie w wybranym wariancie. Wtedy gotowe wizytówki będą przekazane do klienta kurierem lub inną formą transportu.

Jak zamówić wizytówki firmowe online?

Gdy chcemy zamówić wizytówki firmowe bezpośrednio w drukarni przez internet, w takim przypadku trzeba będzie postępować według poniższych kroków:

Wybór drukarni

Oferta jest szeroka, więc warto porównać propozycje, między innymi pod kątem cenowym, czasu realizacji zamówienia, jakości druku, jego typu – druk offsetowy przy większych nakładach oraz cyfrowy przy mniejszych.

Wybór rodzaju wizytówek

Następnie trzeba wybrać odpowiednie wizytówki z oferty, między innymi pod kątem zastosowanego do ich wykonania papieru, ich wielkości, metod uszlachetniania, na przykład jak lakierowanie, złocenie.

Zlecenie zamówienia na wizytówki

Po podjęciu decyzji dotyczącej wyglądu wizytówek można zlecić zamówienie w drukarni. W tym celu wybiera się wszystkie parametry, a następnie wypełnia się formularz zlecenia. Trzeba też dodać projekt wizytówki, według którego mają być przygotowane wydruki.

Opłacenie zamówienia

Po sprawdzeniu szczegółów zamówienia należy je potwierdzić i opłacić. Zapłatę można wnieść również przez internet, korzystając z szybkich płatności online.

Odbiór gotowych wizytówek

Gdy wizytówki będą gotowe, drukarnia poinformuje o realizacji zamówienia i przekaże wizytówki umówioną metodą transportu, na przykład wyśle je kurierem bezpośrednio na podany adres.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz