Klasyczne pierścionki zaręczynowe nigdy nie wychodzą z mody – co wybrać?

Zastanawiasz się nad tym, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać dla swojej wybranki? Postaw na ponadczasową klasykę, która będzie wyglądał wspaniale nie tylko teraz, ale również za wiele lat. Jakie klasyczne pierścionki na zaręczyny można znaleźć obecnie w sklepach jubilerskich? Poznaj wyselekcjonowane przez nas modele!

Złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem

Wśród najczęściej kupowanych pierścionków na zaręczyny znajdują się te wykonane z żółtego złota i inkrustowane diamentem o szlifie brylantowym. Taki pierścionek jest uznawany za ponadczasowy i marzy o nim wiele kobiet.

Złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem będzie wspaniałym wyborem dla kobiety romantycznej, lubiącej klasyczny styl ubierania się. Również przypadnie on do gustu innym kobietom, które doceniają tradycyjny urok pierścionków zaręczynowych.

Warto wybrać pierścionek dobrej jakości, który zachwyca od pierwszego spojrzenia.

Złoty pierścionek z wieloma diamentami

Jeszcze więcej blasku ma pierścionek zaręczynowy, który zawiera wiele diamentów. Najczęściej są one ułożone wokół większego kamienia w koronie pierścionka albo umieszczane są na jego obrączce.

 

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Nie każda kobieta przepada za biżuterią wykonaną ze złota żółtego. Alternatywą jest wtedy zakupienie tej, która została wyprodukowana z białego złota.

Białe złoto jest rodzajem stopu, który zawiera dodatek różnych metali, między innymi srebra, niklu, cynku, palladu. W efekcie powstaje stop o jasnym, srebrzystym kolorze. Dodatkowo białe złoto może być rodowane, czyli pokrywane cienką warstwą z rodu, aby uzyskać jeszcze piękniejszy blask.

Wykonane z białego złota pierścionki zaręczynowe na pewno będą dobrym wyborem dla tej kobiety, która nie nosi biżuterii ze złota żółtego i preferuje srebro.

Pierścionki zaręczynowe z kolorowymi kamieniami szlachetnymi

Ciekawym wyborem będzie również podarowanie ukochanej pierścionka zaręczynowego ozdobionego innym kamieniem szlachetnym niż diament. To doskonała propozycja przeznaczona dla kobiet, które lubią unikatową, nietypową biżuterię.

Można również zakupić pierścionek zaręczynowy z perłą, który również przypadnie do gustu kobietom lubiącym klasyczną biżuterię.

To tylko wybrane rodzaje pierścionków zaręczynowych w klasycznym stylu, jakie można znaleźć obecnie w salonach jubilerskich. Gdy szykujesz się do tego ważnego wydarzenia, sprawdź różne propozycje przygotowane przez jubilerów. Możesz zrobić to już teraz online lub zdecydować się na odwiedzenie dobrego salonu, gdzie czeka wiele interesujących pierścionków na zaręczyny.

 

 

Dodaj komentarz