Odzież z logo dla pracowników – jak ją wybrać?

Wybór odzieży z logo dla pracowników wiąże się z kilkoma względami, aby mieć pewność, że odzież jest spójna z przekazem marki, funkcjonalna i wygodna. W jaki sposób wybrać odpowiednie ubrania promocyjne dla pracowników? Poznaj nasze porady!

Zdefiniuj cel

Przed wyborem odpowiedniej odzieży przeznaczonej dla pracowników trzeba określić jej przeznaczenie. Warto wtedy zadać sobie kilka pytań, na przykład czy odzież z logo ma być przeznaczona na imprezy promocyjne, czy ma być ona noszona na co dzień przez pracowników? Na tej podstawie będzie można określić, jakie cechy powinna posiadać dana odzież, a także jaki powinien być jej projekt. Przykładowo, w przypadku eventów może być to odzież odnosząca się do ich tematyki, natomiast na co dzień może być to odzież z małym logo na piersi.

Wybierz odpowiedni materiał

Materiał przeznaczony na odzież roboczą dla pracowników powinien być trwały i wygodny. Na przykład, jeśli pracownicy pracują w wyższych temperaturach, wybierz odzież wykonaną z oddychających materiałów, na przykład z technicznych materiałów poliestrowych albo cienkiej bawełny. Duży wybór ubrań przeznaczonych pod nadruk można znaleźć już teraz w firmie promostars.com, która specjalizuje się w ich dostawie do klientów na terenie całego kraju.

Wybierz odpowiedni styl odzieży dla pracowników

Styl ubioru powinien być zgodny z marką i wymaganiami konkretnego stanowiska, aby pracownicy mogli wyglądać dobrze. Na przykład, jeśli pracownicy muszą wyglądać elegancko, wybierz odzież odpowiednią do miejsca pracy, taką jak koszule lub bluzki z kołnierzykami. Natomiast wtedy, gdy ubrania mają być używane podczas eventów, można zdecydować się na proste t-shirty.

Weź pod uwagę umiejscowienie logo

Logo powinno być dobrze widoczne i spójne na całej odzieży. Zastanów się, gdzie logo powinno być umieszczone na odzieży, aby było widoczne i czytelne. Przykładowo odzież z logo może mieć je umieszczone na piersi, na plecach, na rękawkach. Warto więc uwzględnić różne rodzaje projektów.

Wybierz odpowiedni rozmiar

Upewnij się, że odzież jest dostępna w różnych rozmiarach, aby była ona odpowiednia dla wszystkich pracowników.

Zwróć uwagę na koszty

Trzeba także sprawdzić koszt odzieży i upewnij się, że mieści się w budżecie firmowym przeznaczonym na ten cel. Zrównoważenie kosztów z jakością i funkcjonalnością odzieży jest kluczowe przy wyborze odzieży z logo dla pracowników. Należy również pamiętać o tym, że w przypadku zamówienia większej liczby koszulek można uzyskać dodatkowe rabaty.

Porównaj rożne oferty

Obecnie odzież z logo może być zamówiona w wielu firmach, dlatego przed zdecydowaniem się na konkretną ofertę warto zwrócić uwagę na różne propozycje producentów. Można bardzo łatwo sprawdzić je w internecie.

Postaw na jakość

Należy również pamiętać o tym, że przy wyborze odzieży pracowniczej duże znaczenie ma jej jakość. Warto zdecydować się na ubrania lepszej klasy, na przykład od marki promostars.com, ponieważ w tym przypadku będą one mogły posłużyć na dłuższy okres i będą wyglądały one atrakcyjnie.

Dodaj komentarz