Prezent na podziękowania: co wręczyć w podzięce?

Gdy chcemy komuś podziękować za wyświadczoną przysługę, warto poza samym słowem „dziękuję” podarować również prezent. Co wybrać? Sprawdź nasze propozycje, wśród których z pewnością znajdziesz coś ciekawego na taką okoliczność!

Niekiedy samo podziękowanie to za mało, dlatego warto wtedy podkreślić swoje wyrazy podzięki za pomocą podarunku. Tutaj często pojawia się pytanie – jaki prezent wybrać, aby rzeczywiście był odpowiednim dodatkiem do słów? Gdy nie wiesz, na co się zdecydować, poznaj nasze porady, wśród których z pewnością znajdziesz dla siebie wiele interesujących propozycji na różne okazje – te rodzinne i biznesowe.

B0mbonierka

Gdy szukasz przystępnego cenowo, ale również gustownego pomysłu na prezent na podziękowanie, pomyśl o tym, aby zakupić bombonierkę. Do dyspozycji jest wiele ciekawych zestawów zawierających pyszne czekoladki, pralinki i inne smakołyki, wśród których można znaleźć coś pysznego na każdą okazję.

Do wyboru są także autorskie bombonierki tworzone przez firmy specjalizujące się w słodkościach. Bardzo często zawierają one ręcznie przygotowane smakołyki, które wyróżniają się niebanalnym wyglądem i równie ciekawym smakiem. Zapakowane w ozdobne opakowania są wyjątkowo wytworne i szykowne

Kosz upominkowy

Jako podziękowania doskonale sprawdzą się także kosze upominkowe, które obecnie można kupić w wielu wariantach jako gotowe. To najlepszy wybór, gdy nie ma się czasu na samodzielne komponowanie podarunku.

Kosze upominkowe oferowane są w różnych wielkościach i wariantach zawartości, dlatego można dopasować je specjalnie do okazji, na którą mają być one przekazane, a także do gustu osoby oraz do swojego budżetu. Dzięki różnorodnym wariantom każdy może znaleźć ciekawe podarunki w podziękowaniu dla swoich bliskich, szefa, współpracownika czy kontrahenta.

Kwiaty

Tradycyjnym pomysłem na podziękowanie są również kwiaty. Zachwycające bukiety, ale również kwiaty doniczkowe będą wspaniale sprawdzały się jako pomysł na podarunek wraz z podziękowaniem.

Obecnie kwiaty można zamawiać także za pośrednictwem poczty kwiatowej. Wtedy podarunek przekazywany jest bezpośrednio pod wskazany adres, dlatego jest to najlepsza opcja w sytuacji, gdy nie możemy podziękować ważnej osobie osobiście. Do kwiatów może być także dołączony bilecik wraz z życzeniami.

Alkohol

Bardzo często wręczanym podarunkiem jako podziękowanie jest butelka alkoholu. Warto wtedy zdecydować się na wysokiej jakości trunek, aby osoba, która ma otrzymać taki prezent, rzeczywiście była z niego zadowolona.

Najlepiej dopasować rodzaj alkoholu do gustu obdarowanej osoby, na przykład może być to butelka markowej wódki, wysokiej klasy wino, zestaw rzemieślniczych piw czy też modna ostatnio whisky.

Prezenty personalizowane

Bardzo popularne prezenty w podziękowaniu to także te poddawane personalizacji. Są one najczęściej wybierane dla bliskich osób, na przykład dla rodziców, dziadków, męża, żony, siostry czy brata.

Do tej kategorii podarunków zaliczają się między innymi personalizowane figurki z dedykacjami, artykuły piśmiennicze jak praktyczne długopisy czy pióra, ozdobne plakaty i obrazy na ścianę, dekoracyjne ręczniki z haftami, kubki z nadrukami, kieliszki i karafki.

 

Comments

  1. Hej! Moi rodzice maja za tydzień 21. rocznice ślubu. Jakiś pomysł na prezent? Raczej odpada wyjście do teatru, bo często chodzą, a za filharmonia mój tata nie przepada. Odpadają tez ramki z naszymi i ich wspólnymi zdjęciami. Biorę pod uwagę taki kosz prezentowy ale chciałabym dokupic do niego coś jeszcze. Może macie jakieś inne pomysły?

Dodaj komentarz