Skok spadochronowy w gwiazdkowym prezencie

Nie wiesz, jaki podarunek wybrać dla taty albo dla partnera? A może szukasz czegoś dla przyjaciółki? Jeśli chcesz, aby prezent był jedyny w swoim rodzaju i niezapomniany, wykup zaproszenie na skok spadochronowy!

Wyjątkowe przeżycia w prezencie świątecznym

Jeżeli nie chcesz wręczać tych świąt kolejnego nudnego i powtarzalnego prezentu, w takim przypadku warto zdecydować się na coś, co będzie jedyne w swoim rodzaju. W tej roli kapitalnie sprawdzi się skok spadochronowy.

Przeżycia, jakie towarzyszą skokom spadochronowym, są jedyne w swoim rodzaju, dlatego też uczestnictwo w takim wydarzeniu z pewnością będzie wyjątkowe dla każdego, kto pragnie zobaczyć świat z nowej perspektywy.

Co więcej, dzisiaj do tego, aby skoczyć ze spadochronem, wcale nie trzeba mieć specjalnego przygotowania, ponieważ można zrobić to bez szkoleń czy specjalnej kondycji. To powoduje, że skoki spadochronowe stały się tak popularnym podarunkiem na różne okazje.

Jaki skok ze spadochronem nadaje się na prezent?

Aby wręczyć skok spadochronowy w prezencie, trzeba wybrać jego właściwy rodzaj. W tym celu należy wybrać skok spadochronowy w tandemie. Co to jest?

Tandemowe skoki spadochronowe są rodzajem skoków, które odbywają się w dwójkę, a dokładnie skaczą wtedy pasażer połączony z użyciem uprzęży spadochronowej z instruktorem spadochroniarstwa lub inną osobą posiadającą niezbędne do tego uprawnienia.

Skoki spadochronowe w tandemie są zatem kapitalnym sposobem na to, aby przeżyć coś niesamowitego, co dotychczas zarezerwowane było wyłącznie dla osób po długich i kosztownych szkoleniach.

Obecnie takie skoki są też dostępne w wielu miastach w Polsce – organizuje je między innymi skydive.pl.

Jaka osoba może wziąć udział w skoku tandemowym?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, tandemowe skoki spadochronowe nie wymagają szkoleń i kondycji, ale warto wskazać, że nie będą one najlepszym wyborem na prezent dla każdej osoby.

Przede wszystkim trzeba wskazać na podstawowe przeciwwskazania do takich skoków. Nie powinny brać w nich udziału osoby o wadze powyżej określonego poziomu, najczęściej 105 kilogramów. Również nie mogą być to osoby z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi, na przykład ciężkimi chorobami serca i układu krążenia, układu oddechowego, łamliwością kości, niestabilnością kręgosłupa, po niedawnych urazach i operacjach

Jak podarować skok spadochronowy w prezencie?

Jeśli zamierza się wręczyć skok spadochronowy jako podarunek na Bożę Narodzenie, najlepiej zdecydować się wtedy na wykupienie go w formie zaproszenia, czyli vouchera upominkowego.

Voucher upominkowy, podarunkowy jest typem zaproszenia, które pozwala na bezpłatne skorzystanie z atrakcji, ponieważ została ona już opłacona przez inną osobę. Wobec tego jest to świetny pomysł na prezent na wiele okazji.

Obecnie vouchery upominkowe można zakupić również przez internet, dlatego też nie trzeba udawać się do firmy prowadzącej takie usługi osobiście. Należy tylko wskazać na typ skoku, dokupić ewentualne usługi dodatkowe jak filmowanie, a następnie opłacić zamówienie. Niedługo potem otrzyma się zaproszenie do wydrukowania.

 

Dodaj komentarz