Urodziny dla dzieci w sali zabaw – gdzie je zorganizować i ile kosztują?

Wiele dzieci marzy o urodzinach w sali zabaw. Dla rodziców również jest to bardzo wygodna opcja. Jak zatem zorganizować udane przyjęcie?

Rodzicom planującym urodziny dla dzieci Warszawa zapewnia dostęp do wielu miejsc, gdzie dziecko może spędzić ten wyjątkowy dzień. Mnóstwo interesujących propozycji czeka także w innych miejscowościach w Polsce. Jak wybrać odpowiednie miejsce do organizacji dziecięcych urodzinek? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Z jakim kosztem trzeba się liczyć? Oto najważniejsze kwestie!

Urodziny dla dzieci poza domem – gdzie je zorganizować?

Dzisiaj rodzice mają do dyspozycji wiele miejsc, w których można urządzić urodziny dla dzieci poza domem. Przy dobieraniu odpowiedniego miejsca, warto wtedy zwrócić szczególną uwagę na zainteresowania swojej pociechy.

Jednym z najczęściej wybieranych miejsc, w którym organizuje się imprezy dla dzieci, jest sala zabaw. To właśnie tam maluchy mogą spędzić czas na radosnych rozrywkach, korzystając z rozmaitych atrakcji, na przykład trampolin, karuzeli, małpich gajów, ścianek wspinaczkowych, zjeżdżalni, torów przeszkód, basenów z gąbkami i piłeczkami.

Dostępne są także tematyczne sale zabaw, których atrakcje związane są z określonym motywem, na przykład sala airo.fun działająca w Warszawie zaprasza dzieci na urodziny w kosmicznym stylu. Sala zapewnia dostęp do kilku różnych salek urodzinowych, między innymi w stylu statku kosmicznego, lodowej planety czy magicznego lasu.

Do dyspozycji są także inne miejsca na urodziny dla dzieci. Warto wskazać między innymi na popularne obecnie parki trampolin, escape roomy, tory gokartowe, ale również na muzea, galerie sztuki.

Gdy chodzi o imprezy dla dzieci Warszawa pełna jest ciekawych propozycji, ale inne miasta nie pozostają w tyle, dlatego warto zapoznać się z dostępnymi propozycjami, by wybrać najciekawsze miejsce na dziecięce urodzinki dopasowane do gustu małego solenizanta.

Jak odbywają się urodzinki dla dzieci w sali zabaw?

Najczęściej sale zabaw oferują małym gościom usługi polegające na dostępie do sali zabaw oraz na wynajęciu salki urodzinowej na wyłączność. Salka urodzinowa wyposażona jest w stoły i krzesła, dlatego dzieci mogą skorzystać w niej z poczęstunku oraz mogą odśpiewać „Sto lat!”.

Najczęściej usługi są oferowane w ramach pakietów urodzinowych, które obejmują określone elementy, w tym czas wynajmu salki, czas opieki nad dziećmi, napoje i przekąski, zastawę stołową z urodzinowym motywem, zaproszenia urodzinowe dla dzieci.

Droższe pakiety urodzinowe mogą obejmować dodatkowe elementy, na przykład większa różnorodność przekąsek, zamówienie animatora czy innych atrakcji dla dzieci.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca na urodziny dla dziecka?

Wybierając odpowiednie miejsce na urodziny dla dzieci, pod uwagę należy wziąć wtedy szereg czynników, między innymi:

• Minimalną i maksymalną liczbę dzieci, która może wziąć udział w zabawie,
  • Dostępne rodzaje pakietów urodzinowych oraz ich zawartość,
  • Możliwość dokupienia dodatkowych usług i produktów,
  • Czas wynajmu salki urodzinowej,
  • Opinie na temat sali zabaw urządzającej dziecięce urodzinki,
  • Dostępność terminów organizacji urodzinek – często trzeba je rezerwować nawet na parę miesięcy do przodu,
  • Ceny związane z urządzeniem urodzinek dziecięcych.

Ile kosztuje organizacja urodzinek dla dzieci?

Gdy chodzi o koszty związane z organizacją urodzinek dla dzieci w sali zabaw, są one zależne przede wszystkim od wybranej sali, liczby gości, od wybranego pakietu urodzinowego oraz dodatkowych opcji.

Najczęściej cena za urodziny dla dzieci za jednego gościa rozpoczyna się od około 60 złotych za jedną osobę, natomiast maksymalny koszt może wynieść nawet ponad 100 złotych za gościa.

Należy dopłacić między innymi do większego zestawu przekąsek, tortu urodzinowego, szampana dla dzieci, ekstra dekoracji urodzinowych, na przykład balonu z helem z cyfrą, za usługi malowania buzi, skręcania balonów, wizytę maskotki, piniatę, animatora.

Więcej informacji o aktualnych cenach związanych z organizacją imprez dla dzieci w Warszawie i w innych miastach można znaleźć już teraz online na stronach sali zabaw.

Comments

1. Kochani podpowiedzcie co extra można by kupic juz lada moment dziewczynce 6-latce?
    Tyle wszystkiego wokol ze glowa peka- ma sporo od laleczek,po ksiazki, playmobil, gry planszowe, domek dla lalek, hulajnoge, projektor do rysowania, trampoline itp…
    Jednym prezentem od dziadkow bedzie mikroskop
    Chrzestni pytają, my sami jako rodzice sie głowimy
    Myslelismy nad tym pinballem drewnianym janod ,ktos ma i sie sprawdza?
    Może macie jakąś konkretna perełke?

Urodziny będą organizowane na sali zabaw 🙂 Uznaliśmy, ze będzie to dla nas najwygodniejsze.