Usługi przeprowadzkowe – co obejmują i dlaczego warto z nich skorzystać?

Coraz więcej Polaków przy zmianie miejsca zamieszkania korzysta z usług przeprowadzkowych. Co dokładnie włączają i dlaczego warto je wybrać?

Przeprowadzka do wymarzonego domu lub mieszkania? A może emigracja za granice? Wynajmij firmę przeprowadzkową, która Ci w tym pomoże

Jakie usługi oferują firmy przeprowadzkowe?

Firmy przeprowadzkowe to firmy transportowe, które zajmują się obsługą przeprowadzek. Swoje usługi kierują do klientów indywidualnych, ale też do firm, instytucji.

 

Dzięki odpowiedniemu zapleczu oraz wykwalifikowanym pracownikom gotowym do pomocy firmy te dbają o to, aby przeprowadzka odbyła się szybko, sprawnie i wygodnie.

 

Profesjonalne firmy przeprowadzkowe mogą zapewnić swoim klientom dostęp do szerokiej gamy usług, które obejmują między innymi:

  • przewóz rzeczy klienta
  • pakowanie i zabezpieczanie rzeczy lub dostawę materiałów do pakowania
  • wynoszenie i wnoszenie rzeczy
  • rozlokowanie rzeczy na miejscu
  • przewóz gabarytów, na przykład mebli
  • sprzątanie po przeprowadzce
  • magazynowanie rzeczy
  • utylizacja niepotrzebnych rzeczy

 

Dlaczego warto przeprowadzić się z firmą przeprowadzkową?

Skorzystanie z usług firm przeprowadzkowych jest związane z wieloma korzyściami, dlatego też na taką obsługę decyduje się obecnie coraz więcej osób planujących zmienić miejsce swojego zamieszkania.

 

Pracownicy firmy przeprowadzkowej zajmują się wszystkimi czynnościami wymaganymi do tego, by przenieść się do nowego lokum. Klient zlecający usługi musi wyłącznie przekazać mienie, a potem odebrać je w miejscu docelowym.

 

Przekazane firmie przeprowadzkowej rzeczy są również ubezpieczone, dlatego w razie ich uszkodzenia klient może otrzymać odszkodowanie.

 

Firmy przeprowadzkowe – ile kosztuje obsługa?

Koszty związane z usługami firm przeprowadzkowej liczone są indywidualnie na podstawie zakresu obsługi, a także odległości oraz liczby pracowników do pomocy. Ceny rozpoczynają się już od około 2,3 złotych za 1 kilometr, natomiast mogą dochodzić nawet do 4 złotych za kilometr dowozu wraz z zabezpieczeniem mienia, jego wyniesieniem, załadunkiem, rozładunkiem i wniesieniem.

 

Aby uzyskać dokładne informacje o kosztach przeprowadzki do nowego lokum, należy skontaktować się bezpośrednio z firmą przeprowadzkową.

 

Dodaj komentarz