"Trzecie oko"- Galeria Przechodnia na płocie

21.09.2017

Kolejna wystawa Galerii Przechodniej ulokowana tradycyjnie na płocie przy GOK Bolimów. Wystawa nosi nazwę "Trzecie oko"- to cykl okrągłych obrazów, wykonanych w technice akrylowej na płótnie, zainspirowanych pięknem I niepowtarzalnością ludzkiego oka. Autorką prac jest Anna Kossakowska - artysta plastyk, absolwentka ASP (wydział Architektury Wnętrz, z aneksem z Malarstwa).


czytaj dalej...

Gmina Bolimów na 40 Skierniewickim Święcie Kwiatów...

21.09.2017

Gmina Bolimów na 40 Skierniewickim Święcie Kwiatów Owoców i Warzyw 16-17 września 2017

Reprezentacja gminy Bolimów wzięła udział w paradzie Skierniewickiego Święta idąc na czele gmin powiatu skierniewickiego. W części paradnej gminę reprezentowali: Bolimowska Orkiestra Dęta pod kierunkiem Mieczysława Witkowskiego działająca przy GOK Bolimów, dzieci z SP i Gimnazjum w Bolimowie, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie. Na czele naszej reprezentacji szedł wójt gminy – Stanisław Linart i sekretarz - Andrzej Czarnota. O namiot promocyjny usytuowany na skierniewickim rynku dbały pracownice Gminnego Ośrodka Kultury w Bolimowie. Na stoisku skosztować można było ciast przygotowanych przez SP w Huminie. Stoisko przyciągało barwnością, ciekawą aranżacją i oczywiście ofertą przygotowaną przez GOK Bolimów, Warsztat Garncarski Rodziny Konopczyńskich, Paulinę Janowską-Gratys z www.kwiaciarnia.bolimow.net oraz Mariusza Wasiaka z Gospodarstwo Pasieczne w Wólce Łasieckiej.

Dziękujemy!                  

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.          

Zdjęcie użytkownika Karolina Jażdżyk.


czytaj dalej...

Pierwsi kursanci „e-Mocni: cyfrowe umiejętności,...

18.09.2017

Rozpoczął się kurs komputerowy w ramach projektu: „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści". Za nami 7 godzina intensywnych ćwiczeń przed komputerem. Kursanci dają z siebie wszystko, tak samo jak ich trener.
Co już wiemy? KOMPUTER NIE GRYZIE!!! Potrafimy poprawienie włączyć i włączyć komputer, utworzyć własny folder na pulpicie, zapisywać dane na dysku, formatować tekst, tworzyć tabele, kopiować linki i wysłać je e-mailem. Tak, tak mamy już założone skrzynki pocztowe… Za nami również pierwszy obszar tematyczny –--> zdrowie. A co w temacie zdrowia? Potrafimy wyszukać lekarza/specjalistę/placówkę opieki zdrowotnej, w której można skorzystać z usług płatnych przez NFZ, wiemy jak wyjechać na leczenie uzdrowiskowe finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz prywatnie, wyszukać sanatorium zgodnie ze swoimi potrzebami zdrowotnymi i zapisać się do sanatorium (zarezerwować pobyt). Ufff… dopiero się rozkręcamy. W między czasie przerwa na słodki poczęstunek. Na zakończenie szkolenia kursanci otrzymują zaświadczenia o ukończeniu szkolenia (każdemu uczestnikowi przysługuje minimum 14 godzin lekcyjnych). Tematyka jest obszerna, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjdź i przekonaj się sam, że naprawdę warto inwestować jest w siebie, we własne dobre samopoczucie i wiedzę.
Zapraszam!

Trener lokalny projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści" na terenie gminy Bolimów
Karolina Jażdżyk
GOK Bolimów, tel. 46 838 03 43.
gokbol@poczta.onet.pl
Więcej informacji: www.gokbolimow.pl
www.e-mocni.org.pl


czytaj dalej...

Propozycja "FIT" dla dorosłych i młodzieży

15.09.2017

Udało nam się zaprosić do GOKu instruktorkę z Fit&Jump z Łowicza i jej skoczne trampoliny. Mamy nadzieję, że zbieracie siły... Czekamy na zapisy gokbol@poczta.onet.pl, telefonicznie 46 8383 03 43 lub FB! Można również zadzwonić do instruktorki -  nr tel. na plakacie i zapytać o szczegóły. Karnety: 4 wejścia 55 zl i 8 za 105 zł.

Liczba miejsc ograniczona!


czytaj dalej...
© 2017 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie   |   Realizacja: Interefekt.pl