Jak zaoszczędzić na kupnie alkoholu na imprezę?

Ceny związane z kupnem alkoholi nie są obecnie niskie, ale na szczęście istnieje wiele sposobów na to, aby zaoszczędzić. Gdy szykuje się ważna impreza, w takim przypadku warto dowiedzieć się, jak zapłacić za niezbędny alkohol znacznie mniej. Oto porady, które w tym pomogą!

Wybierz odpowiednie trunki

Na imprezach sprawdzają się różne rodzaje alkoholi, dlatego też można dopasować je również specjalnie do gustu gości.

Najczęściej kupowana jest wódka, do której zaliczana jest nie tylko ta czysta, ale również smakowa, która również świetnie może nadać się na imprezę w większym gronie. Do wyboru są między innymi wódki o smakach cytrusowych, porzeczkowych, orzechowych, mirabelkowych, wiśniowych, aby wspomnieć o paru propozycjach.

Poza wódką na imprezie mogą również zagościć inne rodzaje trunków, na przykład whisky, gin, wino, piwo alkoholowe oraz bezalkoholowe.

Wybierając różne rodzaje trunków, można zatem zaoszczędzić na zakupie. Gdy liczą się niskie koszty, można zdecydować się na zakupienie wódki, a także wina oraz piwa, zwłaszcza wtedy, gdy impreza ma być dłuższa. Whisky z kolei będzie już wyższym wydatkiem.

Gdy wybór padł między innymi na wódkę, warto również zwrócić uwagę na wódki polskie, określane też jako wódki weselne, które często pojawiają się na weselnych stołach. Zaliczane są do nich trunki jak Biały Bocian, Biała Dama czy Ogiński, które są bardzo popularne podczas wydarzeń.

Zamów alkohole w hurtowni

Warto uwzględnić wtedy ceny nie tylko w popularnych marketach czy dyskontach, ale również zajrzeć do hurtowni alkoholi, ponieważ to właśnie tam ceny najczęściej są najniższe, a wybór trunków największy.

Hurtownie mogą dostarczyć klientom duże ilości trunków, również z atrakcyjnymi rabatami w przypadku większych zamówień. Dodatkowo mogą one również zapewnić dodatkowe usługi, na przykład transport oraz możliwość przyjęcia zwrotu w przypadku, gdy po imprezie pozostanie sporo butelek.

Hurtownie alkoholi działają obecnie w różnych lokalizacjach i można spotkać się z nimi w całym kraju. Również są one dostępne w internecie, na przykład tak swoje produkty oferuje hurtownia https://www.alkoparty.pl.

Porównaj ceny w różnych sklepach

Kolejnym sposobem, aby zaoszczędzić na zakupieniu trunków na wydarzenia, będzie porównanie cen w różnych sklepach.

Ceny tych samych alkoholi mogą wtedy znacznie różnić się między sobą, co powoduje, że wybierając zakupy w najtańszym sklepie, można zakupić je bez przepłacania.

Aktualnie ceny można sprawdzić bardzo łatwo w sklepach internetowych prowadzących sprzedaż alkoholi. W przypadku sklepów stacjonarnych można również wysłać zapytanie lub skontaktować się telefonicznie, aby dowiedzieć się więcej o aktualnych cennikach.

Nawet niewielkie różnice cenowe na alkoholach mogą pozwolić na uzyskanie bardzo dużych oszczędności, zwłaszcza wtedy, gdy zamierza się zakupić większą ilość trunków.

Zapytaj o rabat

W przypadku zamówienia różnych alkoholi w większej ilości sprzedający bardzo często może zgodzić się na udzielenie rabatu.

To bardzo często możliwe w hurtowniach alkoholi, dlatego też to właśnie tam warto pytać o zniżki. Z kolei w zwykłych sklepach zwykle nie można ich dostać, dlatego też tam trzeba będzie zapłacić za zakupione produkty podaną cenę.

Wobec tego wtedy, gdy potrzebny jest alkohol na imprezę, istnieje sporo sposobów, aby zamówić go w jeszcze niższej cenie. W ten sposób można zapewnić gościom doskonałą zabawę, ale samemu nie trzeba również wydawać na ten cel sporej sumy. Gdy zatem organizujesz imprezę, pamiętaj o naszych poradach!

 

 

Comments

  1. Hej. Co myślicie o barku alkoholowym? Nie chcemy mieć barmana więc zastanawiamy się właśnie nad takim stołem. Jak to u was wyglądało? Opłaca się inwestować w różnego rodzaju alkohole?
    Następne czy zapraszaliście na swoje wesele gości wraz z dziećmi czy bez? Jak to u was wyszło?
    Która godzina najlepsza na rozpoczęcie ślubu? 13sta w kościele to nie za wcześnie? licząc godzinę mszy, jakieś 30minut na dojechanie na sale i pewnie jakieś zdjęcia grupowe po drodze to na sali o 15 byśmy mogli wylądować. Nie za późno nie za wcześnie?

Dodaj komentarz