Kabaretowa Biesiada Śląską

03.12.2019

Oj działo się działo! 29 listopada br. na scenie GOK (w Domu Ludowym) mogliśmy podziwiać Kabaretową Biesiadę Śląską w wykonaniu Grupy FEST. Publiczności bardzo się podobało - niesamowita dawka rozrywki, śmiechu i muzyki


czytaj dalej...

28.Finał WOŚP

03.12.2019

Podczas 28. Finał WOŚP gramy dla DZIECIĘCEJ MEDYCYNY ZABIEGOWEJ! 12 stycznia 2020.
Łapcie wiatr w żagle!!! Dziewiąty raz Orkiestra zagra w Bolimowie. Po raz pierwszy jako bolimowski SZTAB 5818. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Jeszcze nie jest za późno, aby zagrać z nami Wielki Finał WOŚP 12.01.2020.
Sposobów jest wiele, bo każdemu chcemy dać szansę.
W jaki sposób możesz pomóc?
szyjesz, malujesz, tworzysz, zajmujesz się działalnością konsumencką? Możesz przekazać coś na licytację i loterię. Co to będzie, zależy od Ciebie!
zbieramy takie fanty jak płyty, książki, gadżety. Jesteśmy otwarci na różnorodne vouchery!
gotujesz, pieczesz? Możesz wsprzeć nas w ten sposób! Będzie nam bardzo miło!
kochasz śpiewać, tańczyć, grać i występować na scenie? Zapraszamy do współpracy i urozmaicenia naszego programu artystycznego. Skontaktuj się z nami, na pewno coś razem zadziałamy.


czytaj dalej...

Spotkanie z Lechem Dyblikiem 20.11.2019

03.12.2019

Za nami niesamowite spotkanie z Lechem Dyblikiem w ramach projektu Dyskusyjny Klub Książki. Wspaniały, skromny i miły człowiek, znakomity aktor i pieśniarz. Grał m.in. w filmie ,,Wołyń”, ale również w serialach takich jak: ,,Świat według Kiepskich”, ,,Ranczo”. Wydał również płyty pt. ,,Bandycka Dusza” oraz ,,Taganka”.


czytaj dalej...

Dzie Pluszowego Misia 25.11.2019

03.12.2019

Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie postanowił uczcić i zorganizować Święto Misia na terenie szkoły. Były wspólne zabawy, taniec zumbowy, czytanie bajki i piosenki. W obchodach brały udział grupy przedszkolaków z terenu gminy, które z dumą prezentowały kolegom i koleżankom swoje przytulanki. Przy okazji tego sympatycznego święta nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu z mnóstwem świeczek oraz wspólnego odśpiewania STO LAT Misiowi.czytaj dalej...
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie   |   Realizacja: Interefekt.pl