Zajęcia wakacyjne 2019

27.06.2019

Zapraszamy do korzystania z naszej wakacyjnej oferty. Wyjazdy odbędą się, gdy uzbiera się minimum 20 -osobowa grupa chętnych. Dla starszych dzieci od 11 lat przewidziane są 2 wyjazdy 19 i 23 lipca. Dzieci młodsze zapraszamy do skorzystania z oferty wyjazdowej "Planeta Zalesie". Zapraszamy na pełen przygód wyjazd rodzinny do Magicznych Ogrodów Puławy.


czytaj dalej...

Wakacje w Julinku

27.06.2019

Wakacje rozpoczęte. Dla niektórych to czas totalnej laby, a dla niektórych udział w letnich wyjazdach i zajęciach. Próbowaliśmy się doliczyć ile razy już bawiliśmy się w Parku Rozrywki Julinek - świetne miejsce z mnóstwem atrakcji. Zapraszamy!


czytaj dalej...

Zajęcia fitness w Bolimowie!

27.06.2019

Pierwsze zajęcia fitnessu dla dorosłych 4 lipca (czwartek). Zapisy telefoniczne w GOK (468380343). Będziemy ćwiczyć głównie na ciężarze własnego ciała. Zaletą zajęć zespołowych jest motywacja i energia płynąca od instruktora. Zajęcia będą odbywać się w czwartki o godz. 18.30 GOK. W przypadku większej liczby zainteresowanych osób w Domu Ludowym. Zapraszamy!

a


czytaj dalej...

Spotkanie edukacyjne dla mieszkańców i osób...

27.06.2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie edukacyjne. Spotkanie jest bezpłatne i każda osoba zainteresowana może w nim uczestniczyć. UWAGA zmienił się termin spotkania - 3 lipca (środa) godz. 17.00 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie.


czytaj dalej...

Protokół rozstrzygnięcia konkursu "Biblioteka i GOK we...

18.06.2019

Protokół rozstrzygnięcia konkursu "Biblioteka i GOK we wspomnieniach Czytelnika i Użytkownika na przestrzeni 70 lat” z okazji jubileuszu 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolimowie z dnia 7 czerwca 2019.
Na konkurs ogłoszony przez GBP i GOK w Bolimowie wpłynęły 3 prace. Jury w składzie:
Irena Śmigiera - Milewska - przewodnicząca komisji
Barbara Myczka- członek komisji
Urszula Boguś - członek komisji
Ewa Letka - członek komisji
Karolina Jażdżyk - członek komisji
po ocenie prac postanowiło nagrodę główną przyznać Magdalenie Ambroziak, wyróżnić Łukasza Rzepeckiego.
Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy za udział w konkursie.


czytaj dalej...

Protokół rozstrzygnięcia konkursu na wykonanie znaku...

18.06.2019

Protokół rozstrzygnięcia konkursu na wykonanie znaku graficznego "Logo GBP" z okazji Jubileuszu 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolimowie z dnia 7 czerwca 2019.
Na konkurs plastyczny ogłoszony przez GBP i GOK w Bolimowie wpłynęło 18 prac. Jury w składzie:
Zbigniew Błaszczyk - przewodniczący komisji
Agnieszka Kopczyńska - członek komisji
Małgorzata Cegiełko - członek komisji
Izabela Strączyńska - członek komisji
po wnikliwiej ocenie prac postanowiło nagrodę główną (zwycięskie logo GBP) przyznać Michalinie, Katarzynie i Kamilowi Wysockim; wyróżnić pracę Bartosza Wilkoszewskiego. Zwycięskie logo staje się oficjalnie znakiem firmowy Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolimowie (jego ostateczna forma może ulec modyfikacji zgodnie z regulaminem organizatora). Dla pozostałych uczestników konkursu symboliczny medal z okazji jubileuszu do odebrania w siedzibie GOK Bolimów. Zapraszamy po odbiór! Serdecznie gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.


czytaj dalej...
© 2020 Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie   |   Realizacja: Interefekt.pl