Gmina Bolimów na 40 Skierniewickim Święcie Kwiatów Owoców i Warzyw 16-17 września 2017

Reprezentacja gminy Bolimów wzięła udział w paradzie Skierniewickiego Święta idąc na czele gmin powiatu skierniewickiego. W części paradnej gminę reprezentowali: Bolimowska Orkiestra Dęta pod kierunkiem Mieczysława Witkowskiego działająca przy GOK Bolimów, dzieci z SP i Gimnazjum w Bolimowie, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie. Na czele naszej reprezentacji szedł wójt gminy – Stanisław Linart i sekretarz - Andrzej Czarnota.
O namiot promocyjny usytuowany na skierniewickim rynku dbały pracownice Gminnego Ośrodka Kultury w Bolimowie. Na stoisku skosztować można było ciast przygotowanych przez SP w Huminie. Stoisko przyciągało barwnością, ciekawą aranżacją i oczywiście ofertą przygotowaną przez GOK Bolimów, Warsztat Garncarski Rodziny Konopczyńskich, Paulinę Janowską-Gratys z www.kwiaciarnia.bolimow.net oraz Mariusza Wasiaka z Gospodarstwo Pasieczne w Wólce Łasieckiej.

Dziękujemy!

Zdjęcie użytkownika Karolina Jażdżyk.