III Bolimowski Piknik Rodzinny w Bolimowie

W niedzielę, 4 czerwca na terenie boiska szkolnego w Bolimowie Gminny Ośrodek Kultury i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie zorganizowali wspólnie trzeci piknik rodzinny "Aktywnie i bezpiecznie". Podczas festynu  było mnóstwo ciekawych atrakcji. Dla dzieci i rodziców przygotowano rodzinne potyczki sportowe, np. rzut do celu, napełnianie na czas słoja wodą przenoszoną w kubeczkach, strzał piłką do bramki czy slalom gokartem napędzanym siłą mięśni. Nad przebiegiem konkurencji czuwali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie. Swój konkurs przygotowali także członkowie koła Polskiego Związku Wędkarskiego z Bolimowa. We wszystkich konkurencjach przewidziane były nagrody dla uczestników. Oprócz tego swój sprzęt wykorzystywany podczas pracy zademonstrowali policjanci, strażacy z jednostki OSP w Bolimowie oraz uczniowie klas mundurowych ZSP Bolimów. Swój występ judo zaprezentowała dziecięca grupa z SP Bolimów. Dziękujemy za miło spędzony czas i zapraszamy za rok!