NOC BIBLIOTEK 3/4 czerwca 2017

Za nami już kolejna odsłona "Nocy w bibliotece" w Gminnej Bibliotece Publicznej i GOK w Bolimowie. Tym razem grupa 19 śmiałków w różnym wieku spędziła niezapomniane chwile w murach biblioteki z soboty na niedzielę. W planach na ten długi wieczór było wiele: czytanie fragmentów ulubionych książek, zabawa detektywistyczna w Sherlocka Holmesa, warsztaty twórcze, gry i zabawy, nocne oglądanie filmów, „bitwa na poduszki”, opowiadania strasznych historii - i ten niepokój gdy każdy szmer wpływał na wyobraźnię... kolacja i śniadanie. Noc w Bibliotece była świetną zabawą pełną niezapomnianych wrażeń i doskonała integracją uczestników. Na nudę nikt nie narzekał, a większość dzieciaków nawet na chwilę nie zmrużyła oka. Na zakończenie dla wszystkich uczestników czekały pamiątkowe znaczki z NOCY BIBLIOTEK 2017.