Pracowity weekend: Mikser Regionalny i Żabia Wola

2 września 2017 r.

Przyszedł wrzesień, tuż tuż jesień! 2 września nie mogło nas zabraknąć w Łodzi na Mikserze Regionalnym.
Prezentowałyśmy bolimowskie kwiaty bibułkowe i kompozycje kwiatów wykonanych w Gminnym Ośrodku Kultury w Bolimowie. Na stoisku prowadzone były warsztaty wykonywania kwiatów bibułkowych. Na Mikserze była z nami pracownia garncarska z Bolimowa, w której odbywały się warsztaty garncarskie oraz lekcje, podczas których można było bliżej poznać historię bolimowskiego garncarstwa i z pomocą naszego garncarza - Pawła wykonać własne naczynie.

Zdjęcie użytkownika Gminny Ośrodek Kultury Bolimów.

3 września 2017 r.

Jesień za pasem... Dla wielu czas powolnego zwalniania tempa i dłuższych wieczorów w domu, a dla innych moment na nowe wyzwania. Nie zwalniamy! Tym razem byłyśmy w Żabiej Woli (niedziela, 3.09.2017) i uczestniczyłyśmy w imprezie "Święto Chleba". Prowadziłyśmy warsztaty artystyczne "kwiaty z bibuły". Towarzyszył nam Warsztat Garncarski Rodziny Kopczyńskich. Dziękujemy za świetną organizację, opiekę i atmosferę. Pozdrawiamy i mam nadzieje, że do zobaczenia za rok!

Zdjęcie użytkownika Gminny Ośrodek Kultury Bolimów.