„Mikołajek To Ty i Ja” konkurs powiatowy rozstrzygnięty

16 maja br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Dębowej Górze odbył się powiatowy konkurs czytelniczy ph. „Mikołajek To Ty i Ja”, zorganizowany przez GBP w Skierniewicach (w Dębowej Górze) oraz MBP w Skierniewicach. Konkurs skierowany był do uczniów kl. IV szkół podstawowych z terenu powiatu skierniewickiego. Łącznie w konkursie udział wzięły 23 osoby. Gminę Bolimów reprezentowali uczniowie z SP Kęszyce i ZS-P Bolimów: Monika Jerzak, Karolina Florczak i Gabriel Adamczyk. Drugie miejsce zajęła uczennica z SP Kęszyce - Monika Jerzak. Serdecznie gratulujemy Monice sukcesu i ogromnej wiedzy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Dodatkową atrakcją przeprowadzonego konkursu były warsztaty plastyczne, podczas których uczniowie samodzielnie ozdabiali ekologiczne torby.