WYSTAWA „Temu Misiu”

Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie zaprasza na wystawę prac malarskich Agnieszki Kopczyńskiej. Tematem ekspozycji zatytułowanej „Temu Misiu” będą akwarele przedstawiające Misia. Inspiracją do powstania prac był słynny film Stanisława Barei pt. „Miś”. Wernisaż odbędzie się 14 lutego 2020 r. o godz.17:00 w GOK-u. Jeśli szukasz pomysłu jak spędzić Walentynki w Bolimowie, to koniecznie zobacz naszą galerię malarską. Zachęcamy do udziału w otwarciu wystawy.

Agnieszka Kopczyńska urodzona w roku 1974 w Łowiczu. Z zawodu prawnik. Malarstwo jest jej pasją od dziecka. Maluje głównie pejzaże, fascynują ją również konie (nie tylko jako obiekt malarski, ale też jako wspaniałe stworzenia, z którymi kontakt nadaje życiu szczególny i niepowtarzalny sens i smak), nie stroni też od aktu, ciągle poszukuje nowych wyzwań, inspiracji i sposobu ich wyrażania. Posługuje się różnymi technikami - akwarela, akryl, olej, tusze, techniki mieszane oraz ulubiona - pastel suchy, na różnego rodzaju podłożach malarskich.