Zwiedzili Pałac Prezydencki 5.07.2018

Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie zorganizował wyjazd do Warszawy dla mieszkańców gminy. Głównym celem wycieczki był Pałac Prezydencki oraz budynek Telewizji Polskiej S.A. Oprócz tego spacer po Łazienkach Królewskich pod kierunkiem przewodniczki, która z pasją przybliżyła dzieje ogrodu i znajdujących się w nim rezydencji.  Kolejnym punktem wyjazdu było getto warszawskie i Stare Powązki – wyjątkowy, zabytkowy, nastrojowy i magicznie splecionych z historią miasta cmentarz.

Wycieczka bardzo się podobała i była pełna niezapomnianych wrażeń, miłych chwil spędzonych na starym mieście oraz przy obiedzie. W wyjeździe uczestniczyło 37 osób.

Kolejna propozycja wyjazdu do stolicy już 3.10.2018 r. - liczba miejsc ograniczona

Zapraszamy!

Zdjęcie użytkownika Gminny Ośrodek Kultury Bolimów.