Skok ze spadochronem w prezencie pod choinkę – kup teraz!

Zastanawiasz się już nad tym, co kupić bliskim na święta Bożego Narodzenia? Pomyśl o wręczeniu im podarunku, który zapewni wyjątkowe wrażenia na lata – wybierz voucher na skok spadochronowy!

Jakie skoki spadochronowe można podarować w prezencie?

Nie trzeba zapisywać się na szkolenie spadochronowe, aby skoczyć w przestworza. Obecnie bardzo popularne są skoki spadochronowe odbywające się w dwójkę, czyli w tandemie. Są one polecane właśnie jako skoki na prezent, ponieważ uczestnik takiego skoku nie musi wtedy korzystać ze specjalnego przygotowania.

Tandemowe skoki spadochronowe prowadzone są w dwójkę i uczestniczą w nich instruktor oraz pasażer. Ten pierwszy ma duże doświadczenie oraz odpowiada on wtedy za sterowanie spadochronem i bezpieczeństwo całego wydarzenia. Pasażer natomiast musi tylko przejść krótki instruktaż przed skokiem.

W trakcie tandemowych skoków spadochronowych wykorzystuje się specjalne rodzaje spadochronów i dodatkowe zabezpieczenia w postaci automatów i spadochronów zapasowych. To powoduje, że są one bardzo bezpieczne. W trakcie skoku spadochronowego pasażer i pilot są też połączeni specjalnym typem uprzęży tandemowej.

Skok spadochronowy na prezent – kiedy warto?

Gdy poszukuje się ciekawego podarunku pod choinkę, w takim przypadku skok spadochronowy w tandemie również może być wtedy bardzo dobrym rozwiązaniem. Kiedy warto go wręczyć?

Na pewno skok spadochronowy będzie dobrym wyborem dla osób lubiących sporty, które są otwarte na nowe przeżycia i lubią stawiać sobie wyzwania. Jednak również może być to strzał w dziesiątkę dla kogoś, kto na co dzień nie jest aż tak aktywny, ponieważ skok ten nie wymaga posiadania szczególnej kondycji i umiejętności.

Warto jednak pamiętać o tym, że skoki mają też konkretne przeciwwskazania. Zaliczane są do nich głównie nadmierna waga – zwykle powyżej 105 kg, a także określone schorzenia. Dokładne informacje można znaleźć na stronach organizatorów.

Jak kupić voucher na skok spadochronowy w tandemie?

Najlepiej prezent pod choinkę tego typu podarować jako zaproszenie na skok, czyli inaczej jako voucher upominkowy. Pozwala on obdarowanej osobie na to, by samodzielnie wybrała ona dla siebie termin i godzinę skoku zależnie od swojego kalendarza.

Zakupienie vouchera jest proste, ponieważ można zrobić to również internetowo. Po opłaceniu zaproszenia wystarczy tylko wydrukować je na drukarce. Najczęściej voucher ważny jest przez jeden rok od momentu jego wykupienia.

Jeżeli zamierza się wybrać skoki spadochronowe Toruń to jedno z wielu miast w Polsce, gdzie można się na nie zapisać.

Jaka jest cena skoku spadochronowego?

Podarowanie skoku spadochronowego na Boże Narodzenie wcale nie jest związane z bardzo wysokim kosztem. Zwykle trzeba wtedy liczyć się z wydatkiem na poziomie od około 800 do 1200 złotych w zależności od tego, jaki rodzaj skoku się wybrało.

Gdy zatem poszukujesz ciekawego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby na gwiazdkę, pomyśl o tym, aby wręczyć jej skok spadochronowy w tandemie. Teraz można zarezerwować go także online.

 

 

Dodaj komentarz